اگر سایر کشورها ایران را الگو قرار دهند، انقلاب اسلامی مهارنشدنی می‌شود
کد خبر: 581510
۱۴۰۱/۰۸/۱۷ ۱۰:۱۴:۰۹

رضا تقی پور انوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن:

اگر سایر کشورها ایران را الگو قرار دهند، انقلاب اسلامی مهارنشدنی می‌شود

اتحاد شرق می‌تواند تسلط پوشالی غرب را بشکند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر سایر کشورها، ایران اسلامی را الگوی خود قرار دهند، روزی خواهد رسید که انقلاب اسلامی مهارنشدنی می‌شود و کشورهای تحت سلطه هم به آزادی و استقلال خواهند رسید.

رضا تقی پور انوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس  در خصوص علل بروز آشوب‌های اخیر، گفت: اگر سیر تاریخی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رابررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که هر وقت نهادها و مسوولان کشور برنامه‌های منسجمی برای رشد و پیشرفت ایران اسلامی ارائه دادند، دشمن با جنگ نرم و ترکیبی در پی مانع تراشی و جلوگیری از این رشد بر آمده اند.

به گزارش ایرنا، بخش هایی از گفت  و گوی تقی پور را در ادامه می خوانید:

*امروز جنگ سخت با ایران برای غربی‌ها به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی هزینه بالایی دارد، بعد از اینکه غرب از جنگ‌ و حضور نظامی در افغانستان، عراق و لیبی متحمل شکست شد، جنگ نرم با ایران را در دستور کار خود قرار داد.

*ابعاد جنگ نرم و ترکیبی را هفته‌های گذشته در اغتشاشات شاهد بودیم و معاندان نظام در پی هدف قرار دادن اجتماع کشور بودند تا بوسیله کد آشوب به اقتصاد کشور ضربه بزنند.

*هدف جنگ نرم کنونی تخریب کشور و جلوگیری از پیشرفت است، دشمن برای این هدف شیوه‌های ناملموسی را در پیش گرفته است و با پوشش شیک مشت آهنین در دستکش مخملین، برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کند.

*همبستگی و اتحاد مردم به ویژه در مراسم ۱۳ آبان نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد.

*مردم ایران که سابقه گذر از جنگ سخت در اوایل انقلاب را دارند، به خوبی از توطئه دشمنان در مسائل اخیر کشور را هم عبور کردند و اگر همه روزهای سالهای بعد از انقلاب را به درستی مطالعه کنیم، متوجه حربه‌های جدید دشمن خواهیم شد که فقط در هر زمانی تغییر شکل داده است.

*یکی از نمونه‌های جنگ نرم و ترکیبی تحریم اقتصادی است که بیش از ۱۳ سال است علیه ملت ایران اعمال می‌شود، اگر این تحریم ها علیه هر کشوری اعمال می‌شد تضعیف و شکست آن کشور را به همراه داشت. ملت ایران ضمن تحمل این تحریم‌های ظالمانه، مقتدرانه مقابل این هجوم‌ها ایستادند.

*یکی از راه حل‌های مقابله با توطئه‌ها و جنگ‌های ترکیبی و نرم دشمن، توسعه روابط و دیپلماسی منطقه‌ای است، عضویت در پیمان شانگهای یکی از دستاوردهایی دولت سیزدهم است که برای غرب و آمریکا بسیار سنگین تمام شد. بر همین اساس باید تلاش شود شرق متحد را شکل دهیم.

*بیش از نصف جمعیت دنیا در آسیا و خاورمیانه قرار دارد، اتحاد شرق می‌تواند تسلط پوشالی غرب را بشکند و یکی از نگرانی آنها همین اتحاد است. کما اینکه از ابتدای انقلاب نگرانی دشمن تشکیل ایران قوی به عنوان الگویی برای دیگر کشورها است.

*اما اگر سایر کشورها، ایران اسلامی را الگوی خود قرار دهند، روزی خواهد رسید که انقلاب اسلامی مهارنشدنی می‌شود و کشورهای تحت سلطه هم به آزادی و استقلال خواهند رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 1 رای مخالف

  • ستاره ارسالی در
    سه‌شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱

    دقیقا از ما الگو برداری خواهند کرد. از لقمان پرسیدند ادب از که آموختی،گفت از بی ادبان! هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از فعل آن پرهیز کردم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی