کنایه یک روزنامه به مسئولان؛ مقصر مرگ مهسا امینی استعفای نمایشی می‌داد و بعد مدیر بالادست برایش ارتقا می‌نوشت!
کد خبر: 581172
۱۴۰۱/۰۸/۱۵ ۱۸:۲۰:۱۱

کنایه یک روزنامه به مسئولان؛ مقصر مرگ مهسا امینی استعفای نمایشی می‌داد و بعد مدیر بالادست برایش ارتقا می‌نوشت!

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: (در ماجرای مرگ مهسا امینی) آن مدیر می‌توانست استعفای نمایشی انجام دهد و مدیربالادست هم برایش ارتقا در صندلی دیگر بدهد!

روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز خود مدعی شد اگر در ماجرای مهسا امینی یک کلمه عذرخواهی و استعفای نمایشی می‌شد، موضوع به سادگی قابل حل بود!

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آنچه که اکنون در سرزمین ما اتفاق می‌افتد، به سادگی می‌شد حل گردد. یک عذرخواهی صریح و بی‌تکلف با این مضمون که نیت ما پاک و خیر بود و می‌خواستیم فرزند زیباروی شما در این سرزمین پیچ و خم‌های زندگی را به خوبی و با سلامت طی کند، اما خطایی اتفاق افتاد و ما را ببخشید! و می‌شد ادامه دهند بیشتر از حد دخالت کردیم و خجالت زده‌ایم!

نویسنده در ادامه اظهار کرده است: آن مدیر می‌توانست استعفای نمایشی انجام دهد و مدیربالادست هم برایش ارتقا در صندلی دیگر بدهد!! و آنگاه در خفا و یا در معرض دید به نقد ماجرا پرداخته می‌شد و آزادانه اصلاح زمینه و بستر خطا ممکن می‌شد، تا که آنگونه نشود!

در بخشی دیگری از این سرمقاله آمده است: اکنون هر روز سرزمین ما رنگین می‌شود، جوانی که آرزوها و آمالی دست نیافتنی را پیش رویش می‌بیند و دیگر جوانی که او هم موظف به اجرای ماموریتش است؛ خونش بر کف زمین می‌ریزد. اما تمام این ماجراها در حافظه انسان‌ها به شکلی تیره و زمخت نقش می‌بندند و ریش سفیدی هم نیست که وارد صحنه شود و برای آینده این سرزمین کمترین دلجویی صریح را بطلبد! کاش ریش سفیدی بود که به‌موقع و کم هزینه این کار را انجام داده بود، و گرنه هزینه‌های این ماجرا بدخواهان را شاد و دوستان را دل شکسته و غمگین خواهد ساخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 11 رای موافق و 4 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی