کوشکی: مرگ مهسا چه ربطی به پاسدار و بسیجی دارد؟‌/ معترضان خائنین به نظام هستند
کد خبر: 575089
۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۰:۰۰:۱۰

کوشکی: مرگ مهسا چه ربطی به پاسدار و بسیجی دارد؟‌/ معترضان خائنین به نظام هستند

نمی شود به‌خاطر مرگ یک نفر یک مملکت را به‌آشوب کشاند

فعال سیاسی اصولگرا گفت:مگر می‌شود، به‌خاطر مرگ یک نفر یک مملکت را به‌آشوب کشاند؟

شهر شلوغ است. فوت مهسا امینی، موجی از نارضایتی و اعتراض را در خیل عظیمی از جامعه به‌وجود آورد. سئوال این است، وقتی قانون‌اساسی در اصل 27 تاکید دارد، «دولت باید به مردم مجوز بدهد» چرا از این کار ممانعت به‌‌عمل می‌‌آید؟‌ عدم صدور مجوز چقدر در ترویج هرج و مرج سهم دارد؟ و ... سئوال‌هایی که به‌‌دلیل عدم‌پاسخگویی تصمیم‌گیران همچنان بی‌پاسخ مانده‌اند.

به گزارش نواندیش، صادق‌ کوشکی استاد دانشگاه و تحلیلگر اصولگرا  درباره اعتراض‌هایی که این‌روزها اتفاق می‌افتد، به‌اظهارنظر پرداخته است.

*عده‌ای آرزوى‌شان این است که اینجا هم مثل آنتالیا شود و بدون در نظر گرفتن شئونات اسلامی در  معابر عمومی تردد کنند. واقعا جای‌ تاسف است، دسته‌ای که با دین کاری ندارند و می‌‌خواهند هرج و مرج را ترویج کنند،‌ به‌خیابان‌ها آمده‌اند و به دروغ ادعا می‌کنند داغدار دختری هستند که جوان‌مرگ شده است. این بد است که از مرگ یک دختر خانم جوان سوءاستفاده می‌کنند. حالا در پاسخ به‌شما می‌گویم، هر طوری هم می‌شد، خائنین به‌نظام کار خودشان را می‌کردند.

کوشکی

*چون دولت مجوز نمی‌دهد، بریزند و همه‌چیز را به‌هم بریزند؟ چرا در شهر قم خانمی را به‌جرم چادری بودن کتک زده‌اند؟ این واکنش به‌مرگ یک‌نفر است یا آشوب‌طلبی؟ مگر می‌شود، به‌خاطر مرگ یک نفر یک مملکت را به‌آشوب کشاند؟ چرا باید زنی‌باردار از ترس و وحشتی که خرابکاران به‌وجود آورده‌اند، جنینش را سقط کند؟.

*اگر  اعترض‌شان برای مهسا امینی است،‌ چرا به‌نظام توهین می‌‌کنند و مرگ بر پاسدار و مرگ بر بسیجی می‌گویند؟ ‌این کجایش واکنش به مرگ مهسا است؟‌ مرگ مهسا چه ربطی به پاسدار و بسیجی دارد؟‌ اگر دقت کنید، تناقض‌های زیادی را می‌‌تواند دید و می‌توان فهمید که دشمنان نظام از فرصت به‌وجود آمده بهره‌برداری می‌کنند تا چهره و وجهه نظام اسلامی را تخطئه کنند. این اعتراض‌ها اصلا و ابدا ربطی به موضوع مرگ مهسا امینی ندارد و اصل نظام را هدف گرفته‌اند. جالب است که نمی‌دانند، نظام اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

*تا زمانیکه عده‌ای از هر فرصتی استفاده یا بهتر است، بگویم سوءاستفاده می‌کنند تا همه‌چیز را به‌هم بریزند و چهره‌ای خشن از نظام را به‌دنیا نشان بدهند، با مجوز یا بی‌مجوز کارشان را انجام می‌‌دهند و به‌هیچ صراطی مستقیم نخواهند شد.بازهم می‌گویم؛  عده‌ای چه با قانون و  چه بی‌قانون از کمترین فرصت‌ها برای ضدیت با نظام سوءاستفاده می‌کنند.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 2 رای موافق و 12 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی