زیرسوال برندگان آمار تورمی رئیسی فقط به دنبال تخریب‌اند
کد خبر: 571465
۱۴۰۱/۰۶/۰۸ ۰۸:۱۱:۱۲

روزنامه دولت:

زیرسوال برندگان آمار تورمی رئیسی فقط به دنبال تخریب‌اند

روزنامه دولت نوشت: رویکرد منتقدانی که روزگذشته نرخ تورم اعلامی رئیس‌جمهور را به رویکردهای سیاسی خود زیرسوال برده‌اند، نشان می‌دهد که نه‌تنها علاقه‌ای به بهبود امور ندارند که دنبال تخریب دولت هستند.

روزنامه دولتی ایران نوشت: هرچند بارها شخص رئیس جمهور و کلیت دولت اعلام کرده‌اند که ازنقد سازنده و مشفقانه درجهت بهبود عملکرد دولت استقبال می‌کنند، اما متأسفانه برخی تنها به دنبال تخریب هستند و گفته‌های آنها هیچ نزدیکی با نقد ندارد.

رویکرد منتقدانی که روزگذشته نرخ تورم اعلامی رئیس‌جمهور را به رویکردهای سیاسی خود زیرسوال برده‌اند، نشان می‌دهد که نه‌تنها علاقه‌ای به بهبود امور ندارند که دنبال تخریب دولت هستند. دولتی که با وجود تمام نقاط ضعف و قوتی که دارد در یک‌سال اخیر گام‌های بلندی درجهت اصلاح ساختارهای اقتصادی کشور برداشته است.

تنها دریک اقدام و با بسیج واکسیناسیون نه تنها آمار مرگ و میر ناشی از کرونا را از روزانه 700 نفر به کمتراز 50 نفر رساند، بلکه توانست کسب و کارها و اقتصاد را نیز به شرایط عادی بازگرداند؛ اتفاقی که به نیکی از آمارهای نرخ رشد تولید ناخالص داخلی منتشر شده ازسوی هر دو نهاد بانک مرکزی و مرکزآمار نمایان است.

اما تخریب کنندگان ترجیح می‌دهند که با ذره بین بدبینی و غرض ورزی، درمیان گفته مسئولان به دنبال نکته‌ای بگردند که با آن دولت را تخریب کنند که گاهی اوقات همانند ماجرای نرخ تورم دیروز باعث رسوایی آنها می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی