مطهری: نوبت خودشان رسید، دیدند بدون برجام نمی‌شود کشور را اداره کرد
کد خبر: 569913
۱۴۰۱/۰۵/۳۱ ۰۵:۲۰:۰۰

مطهری: نوبت خودشان رسید، دیدند بدون برجام نمی‌شود کشور را اداره کرد

علی مطهری، نماینده پیشین مجلس گفت: این افراد (مجلسی‌ها) به دلیل کینه‌ای که با روحانی داشتند، به دنبال تخریب برجام بودند و حالا که نوبت خودشان شده، مشاهده می‌کنند که بدون برجام نمی‌توانند کشور را اداره کنند چرا که برجام توافق خوب و به نفع ایران بوده، لذا مجبور هستند که آن را بپذیرند و قبول کنند، هر چند رفتار دوگانه‌ای در برخورد با، برجام داشتند.

به گزارش منیبیان، نماینده تهران در مجلس دهم درباره اینکه تیم مذاکره‌کننده فعلی از تخصص تیم قبلی برخوردار است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: درباره برجام اقدامات انجام شده بود و توافقی هم که به احتمال زیاد انجام می‌شود، همان موردی است که ظریف و عراقچی آن را به نتیجه رسانده بودند و درحال حاضر تنها جزئیاتی به آن اضافه شده والا کار اصلی در اسفند سال ۹۹ انجام شده است.

مطهری در پاسخ به اینکه نمایندگان مجلس یازدهم اعلام کردند در جریان جزئیات توافق قرار نمی‌گیرند، مجلس دهم در جزئیات برجام قرار می‌گرفت؟ یادآور شد: متأسفانه در حال حاضر جزئیات توافق را نمی‌گویند و نمایندگان و مردم هم در جریان قرار نمی‌گیرند البته در مجلس دهم در جریان برجام و توافق قرار می‌گرفتیم چرا که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به جلسات غیرعلنی و فراکسیون‌ها می‌آمدند و توضیح می‌دادند. نکته دیگر اینکه تیم مذاکره‌کننده فعلی نیز ممکن است با نمایندگان جلسه برقرار کنند اما مانند تیم مذاکره‌کننده سابق و مجلس دهم، جزئیات را نمی‌گویند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی