کد خبر: 565732

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

مردم شاهدند که در ایام انتخابات، مقابله با بدحجابی تعلیق می‌شود!

اگر بدحجابی خلاف قانون است، چرا در راهپیمایی‌ها یا ایام انتخابات روی این نوع پوشش‌ها مانور تبلیغاتی داده می‌شود؟/ در مراسم ها، صداوسیما به دنبال نشان دادن زنان کم حجاب است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم شاهدند که در ایام انتخابات، مقابله با بدحجابی تعلیق می شود! اصولگرایان برای جذب کم حجابان در ستادهای خود مسابقه می گذارند! در مراسم ها، دوربین های صداوسیما به دنبال نشان دادن زنان کم حجاب هستند

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم شاهدند که در ایام انتخابات، مقابله با بدحجابی تعلیق می شود!  اصولگرایان برای جذب کم حجابان در ستادهای خود مسابقه می گذارند! در مراسم ها، دوربین های صداوسیما به دنبال نشان دادن زنان کم حجاب هستند.

به گزارش جماران، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر بدحجابی مسأله خلاف قانون است، چرا در راهپیمایی ها یا ایام انتخابات روی این نوع پوشش ها مانور تبلیغاتی داده می شود؟

اگر حجاب دارای استانداردی از دید آقایان است، چرا مدام پررنگ و کمرنگ می شود؟! به نحوی که در بعضی جاها نادیده گرفته می شود و یا در برخی مواقع برخورد با آن پررنگ می شود؟

در همین انتخابات اخیر، پوسترها و تبلیغاتی که من در ستادهای جناب آقای رئیسی و دیگر کاندیداهای اصولگرا دیدم، به مراتب پیشروتر از کاندیداهای غیر اصولگرا بود.

همچنین در مراسم های دیگر نظیر روز قدس، آیین های دینی یا تشییع پیکر شهدا، دوربین های صداوسیما به دنبال نشان دادن زنان کم حجاب یا افرادی هستند که از نظر پوشش، متفاوت تر از سایرین ظاهر شده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی