کد خبر: 565507

سردار ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد:

درگیری ماموران با اشرار در کرمان/ 6 شرور مسلح به هلاکت رسیدند/ یک مامور شهید شد

فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شب گذشته ماموران پلیس با اشرار و سوداگران مرگ که منجر به هلاکت 6 شرور مسلح شد، خبر داد و گفت: طی این درگیری 697 کیلو موادمخدر کشف و سرهنگ دوم علی برزگرپور به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: شامگاه دوشنبه سوم مرداد ماه ماموران تیم گشت پایگاه شهید خواجویی بهرامجرد از توابع کرمان هنگام پایش خودروهای عبوری در حوزه استحفاظی به دو دستگاه خودروی سواری و وانت مشکوک و دستور ایست دادند که هر دو خودرو با افزایش سرعت از محل متواری شدند و بلافاصله ماموران اقدام به تعقیب و گریز آنها کردند.

به گزارش فارس، وی افزود: طی این عملیات و با تعقیب و مراقبت ماموران با توقیف خودروی وانت، 697 کیلو موادمخدر شامل 508 کیلو و 500 گرم تریاک و 188 کیلو و 410 گرم حشیش کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد و در ادامه در پی اعزام تیم کمکی از پلیس مرکز استان به محل درگیری، سرنشینان خودروی پژو پارس اشرار که اقدام به تیراندازی به سمت ماموران پلیس می‌کردند، در مواجهه با آتش سنگین ماموران، عرصه را بر خود تنگ دیدند و به سمت  محور"کرمان - بم" متواری شدند.

این مقام ارشد پلیس استان کرمان تصریح کرد: با توجه به سابقه شرارت و ناامنی این اشرار در منطقه جنوب شرق کشور، ماموران جان بر کف پلیس کرمان تمام توان خود برای دستگیری این اشرار را به کار گرفتند و نهایتا در محور کرمان- بم (حوالی سه راهی راین)، با تعقیب و مراقبت و  آتش پرحجم ماموران، 6 شرور به هلاکت رسیدند.

سردار ناظری با اشاره به سابقه شرارت و ناامنی، گروگانگیری و حمل مسلحانه مواد مخدر اشرار به هلاکت رسیده در منطقه جنوب شرق کشور، بیان داشت: طی این عملیات علاوه بر مواد مخدر کشف شده، 3 قبضه سلاح کلاش، 17 قبضه خشاب و مقادیر زیادی فشنگ جنگی کشف و متاسفانه 5 تن از همرزمان مجاهد پلیس مجروح و سرهنگ دوم "علی برزگرپور" به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان کرمان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید گرانقدر به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر (عج) و خانواده داغدارش و با اشاره به اینکه حال همرزمان مصدوم بستری در بیمارستان مساعد است، تصریح کرد: زمان و مکان تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی