کد خبر: 565151

سوال نمایندگان از وزرای بهداشت و جهاد کشاورزی اعلام وصول شد

هیأت‌رئیسه مجلس سه سوال ملی نمایندگان را از وزرای بهداشت و جهاد کشاورزی را اعلام وصول کرد.

هیأت‌رئیسه مجلس سه سوال ملی نمایندگان را از وزرای بهداشت و جهاد کشاورزی را اعلام وصول کرد.

به گزارش فارس، محمد رشیدی عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی را به شرح ذیل قرائت کرد:

-  سوال ملی محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه از وزیر بهداشت و درمان درباره اینکه چرا توزیع نیروی انسانی به صورت عادلانه و بر اساس نیاز مناطق مختلف کشور صورت نمی‌گیرد؟

-  سوال ملی سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت عدم برنامه‌ریزی دقیق برای نجات دامداران از نابودی چیست؟ کدام راهبرد برای تأمین نهاده‌های مورد نیاز به قیمت مناسب و خرید شیر و گوشت با قیمت منطقی اجرایی شده است؟

-  سوال ملی سیدمحمد پاک مهر نماینده بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت کمبود نهاده‌های دامی دولتی و ضعف نظارت و مدیریت عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در حوزه های نهاده‌های دامی، تنظیم بازار محصولات کشاورزی و میوه تنظیم بازار.

همچنین گزارش تفریغ بودجه سال 1400 کل کشور که توسط دیوان محاسبات کشور به انجام رسیده است و روز گذشته طبق ماده (219) آیین‌نامه داخلی مجلس به مجلس ارسال شده ، اعلام وصول شده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: این موضوع برای اولین بار است که گزارش تفریغ بودجه 6 ماه زودتر از موعد مقرر به مجلس ارائه شده است و به خاطر این اقدام جهادی از رئیس و کارکنان خدوم دیوان محاسبات تشکر و قدردانی می‌کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی