کد خبر: 563334

سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه:

تا پایان سال چند مرحله الحاق تجهیزات دفاعی دریاپایه خواهیم داشت

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تا پایان سال چند مرحله الحاق تجهیزات دفاعی دریاپایه بصورت چشمگیر خواهیم داشت.

سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از مرکز تخصصی بازسازی شناوری شهید محلاتی(ره)، مراحل طراحی، ساخت، بهینه‌سازی و تولید بومی ملزومات و تجهیزات دریایی را ستود.

به گزارش ایرنا به نقل از سپاه نیوز، سردار تنگسیری در این بازدید از مجاهدان عرصه تلاش و کار جهادی در کارگاه‌های  فنی مهندسی این مرکز که بصورت شبانه روزی و در گرمای بالای محیط، بصورت جهادی و خستگی ناپذیر، تلاش می‌کنند تا چرخه های اقتصادی نظام اسلامی به حرکت رو به رشد خود ادامه دهد، تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از اقدامات انجام شده در راستای بومی سازی، دانش افزایی، ارتقاء سطح کیفی و بهینه سازی ساخت و تولید با کیفیت تجهیزات تخصصی دریایی در این مرکز قدردانی کرد.

سردار تنگسیری در جمع کارکنان این مرکز با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به آنان، افزود: همانگونه که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بعنوان سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» تعیین شده، باید بیشتر از گذشته با حمایت و پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان، موجبات ترقی و پیشرفت تولیدات بومی و ارتقای سطح کیفی تجهیزات و سازه‌های دفاعی گام برداریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه از سنوات گذشته با توکل بر خداوند متعال و توجه به دانش کیفی دانشمندان جوان انقلابی و متعهد کشورمان  و استفاده از توانمندی آنان، موفق شده بخشی از تجهیزات دفاعی خود را از دستاوردهای آنان استفاده نماید.

دریادار تنگسیری تصریح کرد: در زمانی که تحریم های ظالمانه علیه ملت ما شدت یافت، ما در نیروی دریایی سپاه با حمایت و استفاده از توانمندی همین شرکت های دانش بنیان، با توکل بر خداوند متعال، توانستیم تحریم‌ها را در حوزه دفاعی خنثی نماییم و موفق شدیم تجهیزات دفاعی مورد نیاز خود را تامین نماییم.

سردار تنگسیری با نتیجه بخش خواندن تعامل هم افزا و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان داخلی، ابراز داشت: ما امسال هم با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با قوت در نیروی دریایی سپاه مسیر طراحی، ساخت و تولید بومی تجهیزات دفاعی را با مشارکت شرکت های دانش بنیان ادامه می دهیم و با توکل خداوند متعال تا پایان سال، چند مرحله الحاق  تجهیزات دفاعی دریا پایه بصورت چشمگیر خواهیم داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی