کد خبر: 558983

سردار سلامی:

دشمن به دنبال کاهش آستانه تحمل مردم است / تهران لنگرگاه ثبات انقلاب اسلامی است

سرلشکر سلامی گفت: با خدمت به مردم، روحیه فداکاری و گذشت اجازه نمی‌دهیم که دست دشمن به حریم امنیت ما برسد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و فرمانده قرارگاه ثارالله تهران در آیین گرامیداشت سی امین سالگرد صدور فرمان تاسیس قرارگاه ثارالله تهران از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تجلیل از خانواده های معظم شهدای این قرارگاه  با اشاره به اینکه در دنیا یک نقطه مرکزی تدبیر، الهام، آگاهی، حرکت و راهبرد وجود دارد که با دنیای کفر و الحاد ستیز می کند ، گفت: دشمن این نقطه را شناسایی کرده و می داند که تحمیل شکست های پی در پی آنها بویژه در بلاد اسلامی  از این نقطه است .

سرلشکر سلامی  از تهران به عنوان  لنگرگاه آرامش و ثبات انقلاب و جامعه نام برد و  افزود: تهران شهری با دامنه های بین المللی و  تاثیرات جهانی و نیز با مردمانی آگاه و بصیر است که سختی‌ها را با قدرت آگاهی و ایمان و تحمل پشت سر گذاشته اند.

وی با بیان اینکه دشمنانی که ارزش‌های ما را تحریف می کنند به دنبال این هستند که آستانه تحمل مردم  را کاهش دهند ، تسلیم را نسخه دشمن برای ملت ایران نامید و گفت: آنها دشمن هویت ،عزت ،استقلال، آزادی ،شرف و کرامت ما هستند و هرگز نسخه سعادت ملت ایران را تجویز نمی کنند .

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه  باید تولید امنیت کنیم نه اینکه مانع ناامنی بشویم، افزود:  تولید امنیت به این معنا است که امنیت آن قدر بزرگ وریشه‌دار  باشد که هیچ چیز قادر به برهم زدن آن نشود، در حالی که جلوگیری از ناامنی آخرین مرحله از تلاش  است و ما به بهترین روش می اندیشیم و آن روش تولید امنیت است.

فرمانده قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه دشمن بر طبل تحریک اذهان مردم می کوبد ،گفت: همه دستگاه ها باید تلاش خود را برای تولید امنیت انجام دهند تا مردم تلاش ها را در میدان ببینند.

سرلشکرسلامی در پایان از مردم به عنوان کلید واژه قدرت نام برد و گفت :  با خدمت به مردم، روحیه فداکاری و گذشت اجازه نمی‌دهیم که دست دشمن به حریم امنیت ما برسد و  امنیت را مردمی می کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی