کد خبر: 556930

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

دشمن با فشار حداکثری، درصدد خسته کردن ما از انقلاب و رهبری است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان و خانواده‌های منطقه دوم ولایت جاسک گفت: دشمن با فشار حداکثری، در صدد خسته کردن ما از انقلاب و رهبری است، اما ما باصبوری از این گردنه هم عبور می‌کنیم.

حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان و خانواده‌های منطقه دوم ولایت جاسک  نیروی دریایی ارتش، ضمن تبریک به مناسبت میلاد هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) گفت: از امام رضا علیه السلام نقل شده که مؤمن حقیقی سه خصوصیت از خداوند متعال، رسول اکرم(ص) و ولی خدا دارد.

به گزارش ایلنا، وی افزود: سنت و خصوصیتی که از خداست، راز داری و پرده پوشی است، مؤمن حقیقی رازدار است و راز خود و دوستان و بستگانش را حفظ می کند. ما خلیفه الله هستیم و باید پرده پوش باشیم.البته راز نظامی وامنیتی خودمان را باید حفظ کنیم و راز و اسرار دشمن را که فهمیدیم ، از مسیرش اطلاع دهیم که واجب است.

حجت الاسلام محمد حسنی ادامه داد: دومین ویژگی مؤمن حقیقی خصوصیتی از پیامبر است،  و آن مدارا کردن و کنار آمدن در خانواده و مردم است زیرا باید مردمدار بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: خصوصیت سوم از ولی خدا، صبوری در مشکلات است، مانند مشکلات معیشتی.در طول تاریخ بشریت، مقطعی نیست که مشکل و دغدغه معیشتی نبوده باشد و تنها کسانی که صبورانه برخورد کردند، بهتر از مشکلات گذشتند.صبر در مشکلات ، سبب جلب رضای الهی است.

حجت الاسلام محمد حسنی ادامه داد: از منظر قرآن کریم، انسان در رنج آفریده شده است و مشکلات ، وسیله ای برای تربیت انسان است.البته، مشکلات هم تاریخ مصرف دارد و زمان آن می گذرد.

وی در پایان اضافه کرد: دشمن با فشار حداکثری، در صدد خسته کردن ما از انقلاب و رهبری است،اما ما باصبوری از این گردنه هم  عبور می کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید