کد خبر: 550045

زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس:

نگاه رئیسی نسبت به شنیدن صدای مخالف قابل تمجید است/ رئیس‌جمهور از نقدها استقبال کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: توجه به دیدگاه ها و سلایق مختلف در دولت آقای رئیسی یک اصل است و به نوعی حس اعتماد وامیدواری به مردم منتقل خواهدشد. در مجموع این جلسه خوب بود و نگاه آقای رئیسی نسبت به شنیدن صدای مخالف قابل تمجید است.

«زهره الهیان» نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم در رابطه با دیدار فعالان سیاسی با رئیس جمهور" گفت: جلسه رئیس جمهور با فعالان سیاسی با حضور طیف‌های مختلف و سران مختلف سیاسی  برگزار شد، این جلسه و نشست  فرصتی شد که همه طیف‌ها به بیان دغدغه‌ها و مطالب مورد نظرشان در نقد دولت بپردازند و فعالان سیاسی با هر نگاه و دیدگاه متعلق به حزب وجناح خود، مطالب‌شان را در نقد عملکرد دولت آقای رئیسی مطرح و آقای رئیسی هم کاملا استقبال کردند. 

به گزارش برنا، وی ادامه داد: نظر رئیس جمهور این است که چنین نشست و جلساتی باید استمرار داشته باشد تا از نگاه بیرونی به بررسی عملکرد دولت بپردازند و نقد طیف‌های مختلف سیاسی را بشنوند و پذیرا باشند. 

الهیان با اشاره به نقدهای که در خصوص عملکرد دولت مطرح می‌شود بیان کرد: این نقدها بستگی به میزان انصاف منتقدین و میزان تقوای سیاسی اشخاص دارد که چگونه نقد داشته باشند که آیا نقد در جهت تخریب است و یا نقدی سازنده است که متاسفانه بعضا مشاهده می‌شود نقدها ممکن است سازنده نباشند و در جهت تخریب و فضاسازی و شایعه پراکنی و دروغ پردازی پیش می‌رود. برگزاری این جلسات کمک می‌کند افراد ملاحظه بیشتری را در نقد عملکرد داشته باشند و احساس کنند که حرف‌ها شنیده می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تاثیر این جلسات بر افزایش سرمایه اجتماعی عنوان کرد: قطعا مردم وقتی احساس کنند رئیس جمهور و دولت پذیرای همه دیدگاه ها و سلایق است و به نگاه نخبگان از هر طیفی که باشند و فعالان سیاسی توجه دارد، این به نوعی ایجاد امید در طیف‌های مختلف مردم را به دنبال دارد. توجه به دیدگاه‌ها و سلایق مختلف در دولت آقای رئیسی یک اصل است و به نوعی حس اعتماد و امیدواری به مردم منتقل خواهدشد. در مجموع این جلسه خوب بود و  نگاه آقای رئیسی نسبت به شنیدن صدای مخالف قابل تمجید است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی