کد خبر: 547190

آیت‌الله جنتی:

مسوولان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین را سرلوحه کارشان قرار دهند

​دبیر شورای نگهبان گفت: آنچه که رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال در ابتدای سال اعلام می‌کنند باید سرلوحه کار همه مسوولان بوده و تا آخرین روز سال، همه در مسیر اجرای آن حرکت کنند.

آیت‌الله احمد جنتی در جلسه شورای نگهبان ضمن تبریک سال نو شمسی و حلول ماه مبارک رمضان، گفت: امیدوارم که مردم عزیز کشورمان از ایام و لیالی مبارک و پربرکت ماه مبارک رمضان بهره برده و خداوند متعال نیز همه ما را مشمول برکات این ماه قرار دهد.

به گزارش ایرنا، وی افزود: باید هر چه می‌توانیم در این مهمانی بزرگ، وظایف یک مهمان را به خوبی انجام داده و از خدا هم بخواهیم که توفیق دهد، ما مهمان خوبی برایش باشیم.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه جوانان از برکات عظیم شب‌های این ماه استفاده کنند، تصریح کرد: امیدوارم که خداوند متعال ما را آمرزیده از این ماه خارج کند و هر آنچه که به بندگان صالحش در این ماه عطا می‌کند، به ما هم عطا کند.

آیت الله جنتی اضافه کرد: خدا به ملت ایران خیر بدهد که در تمام صحنه‌های عبادی و سیاسی حضور پیدا کرده و همواره به وظایف دینی خودشان مانند آنچه که باید در این ماه عزیز انجام دهند، پایبند هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به نام سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین، گفت: شعاری که برای امسال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی انتخاب شده، راهگشای مشکلات کشور است و اگر این شعار محقق شود، وضعیت اقتصادی مردم بهبود یافته و مشکلات تا حد خوبی رفع خواهد شد.

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه باید امکانات موجود در جهت تولید به خصوص تولید دانش بنیان بسیج شود، اظهار داشت: آنچه که رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار سال در ابتدای سال اعلام می‌کنند باید سرلوحه کار همه مسئولان بوده و تا آخرین روز سال، همه در مسیر اجرای آن حرکت کنند.

آیت الله جنتی در پایان ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت شهادت دو تن از روحانیون معظم در حرم مطهر رضوی، برای آنان از درگاه ایزد منان علو درجات را مسئلت کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی