کد خبر: 531901

عامل اهانت به تندیس سردار شهید سلیمانی دستگیر شد

با تلاش شبانه روزی و اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه قمر بنی هاشم (ع)، سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی و همکاری مردم و با دستور قضایی رئیس کل دادگستری استان استان چهارمحال و بختیاری، عامل اهانت به تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرکرد شناسایی و دستگیر شد.

احمدرضا بهرامی، رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به خبر دستگیری عامل اهانت به تندیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور جلوگیری از اشاعه شایعات و دامن زدن برخی افراد به این مسأله گفت: اطلاعات بیشتر در خصوص این پرونده، پس از تحقیقات و سپری شدن روند تکمیلی پرونده، منتشر و در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، احمدرضا بهرامی افزود: برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت، جلساتی گرفته و دستوراتی صادر شد و با عنایت حضرت زهرا (س) و با تلاش همه دست اندرکاران امنیتی استان چهارمحال و بختیاری، دادستان، اداره کل اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه قمر بنی هاشم (ع) و نیرو‌های انتظامی استان در همان روز‌های اول شناسایی و در کمتر از یک هفته دستگیر شد.

وی گفت: در خصوص این فرد با رعایت موازین شرعی و قانون، رسیدگی‌های لازم برابر ضوابط و مقررات انجام شود و حکم مقتضی صادر گردد.

رئیس کل دادگستری گفت: به مردم شریف استان چهارمحال و بختیاری و کشور که احساسات آن‌ها در پی این حادثه جریحه‌دار شده است، این اطمینـــــان را می‌دهم که دادگستـــری چهارمحال و بختیـــاری در اسرع وقت و با دقت تمــــــام، طبق موازین شرعی و قانونی به موضوع رسیدگی و عــــامــل یا عوامل این گستاخی را به سزای عمــل خود خواهد رساند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی