کد خبر: 531797

محسن فتحی، نماینده مردم سنندج:

تنها مرگ است که عادلانه بین مردم تقسیم می‌شود

نماینده مردم سنندج با انتقاد به عدم ایجاد زیرساخت‌های جاده‌ای در شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود گفت: بابت کم کاری مدیران از مردم عذرخواهی می کنم چرا که سال‌هاست، تلاش مثمرثمری برای بهبود زیرساخت‌های جاده‌ای استان صورت نمی‌گیرد.

محسن فتحی، نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۱ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی نسبت به عدم ایجاد زیرساخت‌های جاده‌ای در شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد و گفت: در جایگاهی که بنده به عنوان یک نماینده مردم حضور دارم باید مطالبات و خواسته‌های آنها را مبتنی بر توسعه‌گرایی و اعتلای استان و کشورم فریاد بزنم اما متأسفانه اینجا به تریبونی برای عرض تسلیت به هموطنان و هم استانی‌هایم تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا،  نماینده مردم سنندج و دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنده ضمن ابراز تأسف با داغداران در حادثه تلخ تصادفات منطقه حسین آباد که عزیزان خود را از دست دادند، لازم است بابت کم کاری مدیران از آنها عذرخواهی کنم چرا که سال‌هاست علیرغم تکرار ناخوشایند این اتفاقات تلاش مثمرثمری برای بهبود زیرساخت‌های جاده‌ای استان صورت نمی گیرد، در واقع جاده‌های حوزه انتخابیه نامی مسماتر جز جاده‌های مرگ نمی‌تواند داشته باشد لذا باید از مردم عذرخواهی کنم.

وی تصریح کرد: یک بار بابت زنده سوختن ۱۱ نفر از مردم سنندج در اتوبوس تسلیت می گوییم و یک بار بابت کشته شدن مردم مریوان در پرتگاهی نزدیک کامیاران و بار دیگر سوختن دیواندره ای‌ها را تسلیت می‌گوییم و ... انگار تنها مرگ است که عادلانه بین مردم تقسیم می‌شود، این مرگ‌ها خروجی من مسئولی است که به عنوان نماینده یا وزیر یا هر مسئول دیگر به وظایف خود عمل نکردیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی