کد خبر: 530424

محمود احمدی بیغش، نماینده مردم شازند در مجلس:

نهادهای اجرایی در تحقیق و تفحص ها همکاری نمی کنند

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه نهادها، دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها با نمایندگان مجلس در انجام تحقیق و تفحص همکاری نمی‌کنند و پاسخ ما را نمی‌دهند.

محمود احمدی بیغش، نماینده مردم شازند در مجلس،  در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۱۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: تحقیق و تفحص جزو وظایف ذاتی مجلس شورای اسلامی است اما نیازمند یک سری زیرساخت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش مهر، وی بیان کرد: متأسفانه نهادها، دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها با نمایندگان برای تحقیق و تفحص همکاری نمی کنند و تا زمانی که این زیرساخت فراهم نباشد، هیچ تحقیق و تفحصی به نتیجه نمی‌رسد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سه ماه است که بنده به همراه جمعی از نمایندگان به دنبال تحقیق و تفحص موضوعی هستیم اما کسی نیست که به ما پاسخ دهد.

احمدی بیغش با بیان اینکه وزارت نفت پاسخگوی سوالات ما نیست و سوال بنده از وزیر نفت آن است که چرا در مقابل سوالات ما فردی پاسخگو نیست،گفت: البته ناگفته نماند که برخی از همکاران هم مخل تحقیق و تفحص هستند که اگر این رویه اصلاح نشود، تحقیق و تفحص ها به نتیجه نمی‌رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی