کد خبر: 529192

انتصاب ارشدی به عنوان معاون بازرسی ویژه رییس جمهور

رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهوری در مبارزه با فساد، در حکمی احمدرضا ارشدی را به عنوان «معاون امور سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بازرسی ویژه رییس جمهور» منصوب کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان در حکمی احمدرضا ارشدی را به عنوان «معاون امور سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بازرسی ویژه رییس جمهور» منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، در متن حکم درویشیان آمده است: انتظار دارد با سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رهنمودهای رییس جمهور در عدالت محوری، مردمداری و فسادستیزی، با توکل و تلاش و بهره‌گیری موثر از منابع و امکانات موجود و در چارچوب قوانین و مقررات جاری و برنامه‌های ابلاغی در راستای تحقق اهداف و راهبردهای تعیین شده به ویژه اصول دوازده گانه پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم اقدام فرمایید.

احمدرضا ارشدی پیش از این مشاور رییس سازمان بازرسی کل کشور و معاونت مدیریت عملکرد این سازمان را برعهده داشته و همچنین بازرس کل امور صمت و بازرس کل امور اقتصادی و دارایی این سازمان از دیگر مسئولت‌های وی بوده است. 

لازم به ذکر انتصابات اخیر حجت‌الاسلام درویشیان در دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری حاکی از عزم جدی دولت در مبارزه با فساد دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی