کد خبر: 526942

موسوی: من فقط گفتم واردات کالاهای اساسی اولویت دارند یا آلات موسیقی؟/ آقای جبلی درمورد اظهارات مجری صدا و سیما درمورد من ورود کند

نماینده اردبیل در مجلس تاکید کرد که مصاحبه بنده تحریف شده و بنده در مصاحبه‌ام تاکید کردم که تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم در اولویت قرار دارد.

اعتمادآنلاین| سید کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس گفت: بنده می خواهم به اتفاقی که چند روز گذشته برایم پیش آمد، اشاره کنم و از همکاران خواهش کنم با هر خبرنگاری مصاحبه نکنیم. در مصاحبه انجام شده صحبتهای بنده را تحریف کردند. خبرنگار از من سوال کرد آیا موافق ارز 4200 تومانی برای واردات آلات موسیقی هستید؟ بنده نیز در پاسخ گفتم آیا نان مردم و تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم در اولویت است یا واردات آلات موسیقی؟

به گزارش ایسنا، وی در ادامه گفت: بنده برای هنرمندان احترام قائل هستم و از همه آنها پوزش می طلبم، اما تعجبم از صدا و سیما است. شب گذشته مجری شبکه 5 صداوسیما در حق بنده مطالبی را گفتند که ای کاش تحقیق می کردند و بنده در این موضوع مظلوم واقع شدم از آقای جبلی انتظار می رود در این موضوع ورود کند چرا که نه تنها به بنده بلکه به کل مجلس توهین شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی