کد خبر: 526912

افشاگری محمود احمدی‌نژاد از بازار ارز در سال ۹۱:

سال 91 مامورهایمان که بازار ارز را کنترل می‌کردند خودشان ارزها را کنار می‌گذاشتند تا گران شود/ تا چند سال بعد، به پیمانکارهایشان سکه و ارز می‌دادند/ هم دولت را زدند و به تصور خودشان سود کردند/ کسی که خودش منفعت دارد، نباید در موضع تصمیم‌گیری باشد

محمود ​احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور اسبق گفت: سال 91 همان هایی که ما مامور می‌کردیم بروند و بازار را کنترل کنند و هر کس هر چقدر ارز می‌خواهد به او بدهند، خود آنها ارزها را می گرفتند و کنار می‌گذاشتند تا گران شود و بعد بفروشند!

اعتمادآنلاین| محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور اسبق در دیدار با جمعی از مردم خوزستان ضمن اشاره به معضل گرانی و افزایش قیمت ارز گفت: سال 91 همان هایی که ما مامور می‌کردیم بروند و بازار را کنترل کنند و هر کس هر چقدر ارز می‌خواهد به او بدهند، خود آنها ارزها را می گرفتند و کنار می‌گذاشتند تا گران شود و بعد بفروشند!

به گزارش اقتصاد نیوز، رئیس جمهور سابق اضافه کرد: کسی که خودش منفعت دارد، نباید در موضع تصمیم گیری باشد. این موجب فساد می شود. کسانی بودند که تا چند سال بعد، به پیمانکارهایشان سکه و ارز می دادند! هم گرانتر می دادند و سود می بردند و هم دولت را زدند و به تصور خودشان سود کردند!

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی