کد خبر: 526308

رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

اختیار بازگشایی مدارس به مدیران استانی داده شده

رییس جمهور گفت: اختیار بازگشایی مدارس به مدیران استانی داده شده است که به شکل موردی و مقطعی وضعیت مدارس را بررسی کنند و اگر در منطقه‌ای شرایط خاصی پیش آمد، صیانت از جان دانش‌آموزان را در اولویت قرار دهند.

اعتمادآنلاین| سید ابراهیم رییسی صبح شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تبریک ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) و روز پرستار از خدمات و زحمات پرستاران به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: در قدردانی از پرستاران نباید به تشکر لفظی بسنده کرد و باید پرداخت مطالبات و معوقات پرستاران را به عنوان یک مسئولیت قانونی دولت پیگیری کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، رییس جمهور با تشکر از همه دست اندرکاران واکسیناسیون عمومی اظهار کرد: دولت با جدیت واکسیناسیون عمومی را به منظور صیانت از سلامتی و جان شهروندان پیگیری خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در مورد واکسیناسیون کودکان زیر 12 سال باید با مطالعه علمی، نتایج واکسیناسیون در کشورهای دیگر را به شکل دقیق بررسی کنیم چرا که امروز مردم به دولت اطمینان دارند و باید این اعتماد و اطمینان حفظ شود.

رییسی درباره بازگشایی مدارس خاطرنشان کرد: این اختیار به مدیران استانی داده شده است که به شکل موردی و مقطعی وضعیت مدارس را بررسی کنند و اگر در منطقه‌ای شرایط خاصی پیش آمد صیانت از جان دانش‌آموزان را در اولویت قرار دهند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی