کد خبر: 526264

مجری صداوسیما در سازمان انرژی اتمی پست گرفت

با حکم معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، سید قاسم بی‌نیاز به‌عنوان مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شد.

اعتمادآنلاین| محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌دریغ دکتر «مهدی ذوالفقاری» در دوران تصدی مدیریت اداره کل دیپلماسی عمومی واطلاع رسانی، سید قاسم بی‌نیاز را به‌عنوان مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

«آشنایی آحاد مردم با دستاورد‌های مهم هسته‌ای و نقش بی‌بدیل آن در توسعه علمی، صنعتی و اقتصادی کشور از طریق تولید آثار فاخر هنری از اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال، با روحیه انقلابی در تعامل سازنده و فراگیر با مجموعه شرکت‌ها و بخش‌های سازمان، دیگر نهادها، وزارتخانه‌ها، سازمان‌های مختلف و نیز رسانه‌های کشور به ویژه سازمان صدا و سیما، در راستای تحقق اهداف سازمانی کوشا باشید.»

سید قاسم بی‌نیاز مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، پیش از این قریب به دوازده سال به عنوان مشاور وزیر، مدیر کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی در وزارت راه و شهرسازی مشغول بوده است.

همچنین این چهره رسانه‌ای از سال 1374 تاکنون به عنوان گوینده، سردبیر و مجری شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیون با سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی