کد خبر: 478377

ساعت نشست کمیسیون مشترک برجام تغییر کرد/ مذاکرات ساعت 16:30 به وقت تهران برگزار می‌شود

نشست امروز کمیسیون مشترک برجام که قرار بود ساعت 17:30 به وقت تهران برگزار شود، یک ساعت زودتر و در ساعت 16:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

اعتمادآنلاین| در ادامه رایزنی‌های جاری در وین در چارچوب کمیسیون مشترک برجام و به منظور بررسی نتایج مذاکرات و رایزنی‌های کارگروه‌ها در دو حوزه رفع تحریم‌ها و هسته‌ای، قرار است نشست معاونان و مدیران سیاسی وزارتخانه‌های امور خارجه ایران و گروه 1+4 (آلمان، روسیه، چین، انگلیس و فرانسه) ساعت 14 به وقت وین (16:30 به وقت تهران) در گرند هتل شهر وین برگزار شود.

به گزارش فارس، پیش از این اعلام شده بود که این نشست ساعت 15 به وقت وین (17:30 به وقت تهران) برگزار می‌شود، ولی براساس اعلام اتحادیه اروپا این نشست یک ساعت زودتر از اعلام قبلی برگزار خواهد شد.

ریاست هیأت ایرانی را در این نشست سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه بر عهده دارد و ریاست نشست هم بر عهده «انریکه مورا» معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا خواهد بود.

حاضران در نشست امروز قرار است وضعیت مذاکرات و رایزنی‌ها در سطوح مختلف از جمله در سطح کارشناسی را که طی روزهای گذشته در جریان بوده، با نگاه به بازگشت محتمل آمریکا به برجام و اطمینان از اجرای کامل و موثر این توافق از سوی تمام طرف‌ها را بررسی کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی