‌صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

روحانی بگوید چند درصد از کل بودجه کشور را در اختیار دارد/ رئیس‌جمهور جزئیات مشکلات را نگوید دودش به چشم خودش می‌رود/ آینده و اعتبار اجتماعی اصلاح‌طلبان در خطر است

یک استاد علوم سیاسی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه اقتصاد همچنان مهم‌ترین چالش دولت است،گفت: روحانی باید بگوید که اختیار چند درصد از کل بودجه کشور را در اختیار دارد.

روحانی بگوید چند درصد از کل بودجه کشور را در اختیار دارد/ رئیس‌جمهور جزئیات مشکلات را نگوید دودش به چشم خودش می‌رود/ آینده و اعتبار اجتماعی اصلاح‌طلبان در خطر است
کد خبر: 162781
|
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ ۰۸:۳۰:۰۰

اعتمادآنلاین| صادق زیباکلام درباره مهم‌ترین چالش‌های اقتصادی پیش آمده برای کشور با بیان اینکه روحانی نخواسته است خیلی از مسائل جدی و واقعی اقتصاد کشور را برای مردم بازگو کند، گفت: به‌عنوان مثال یکی از مسائلی اصلی که آقای روحانی باید برای مردم بازگو کند، یک مسئله خیلی ساده ولی درعین‌حال بسیار مهمی است که اگر کل تولید ناخالص ملی و درآمد کشور برای یک سال صد تومان باشد، باید پرسید که از این صد تومان و صد واحد چقدر در اختیار آقای روحانی به‌عنوان رئیس قوه مجریه قرار دارد؟ و چقدر از این صد واحد در اختیار نهادها و مراجع دیگر قدرت است؟

زیباکلام در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» با بیان اینکه همه از روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری انتظار دارند ولی در قبال این‌همه انتظارات روحانی چقدر امکانات در اختیار دارد؟، گفت: چند درصد از بودجه کل کشور در اختیار آقای روحانی است؟ بااین‌وجود متأسفانه آقای روحانی جزئیات آن را نمی‌گوید و دود آن‌هم در چشم خودش می‌رود.

او تأکید کرد: به همین دلیل است که محبوبیت آقای روحانی بشدت افول کرده است و کم نیستند کسانی که می‌گویند که اشتباه کردیم که در انتخابات شرکت کردیم و به‌اشتباه به روحانی رأی دادیم و این وضعیت خوبی برای اصلاح‌طلبان و روحانی نیست و به آینده و اعتبار اجتماعی اصلاح‌طلبان و آقای روحانی لطمه می‌زند.

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها