حجم ویدیو: 9.13M | مدت زمان ویدیو: 00:03:00 دانلود ویدیو
کد خبر: 554409

اگر ساختمان متروپل افتتاح می‌شد و بعد فرو می‌ریخت، ۴ هزار کشته می‌داد+ ویدئو

اگر این ساختمان افتتاح رسمی شده بود و ۸۰۰ خودرو در ساختمان حضور داشتند و سینما و فروشگاه ها کامل راه می افتادند و چنین فاجعه ای مثلاً ساعت ۹ شب در خیابان شلوغ امیرکبیر آبادان رخ می داد، می توانست نزدیک به ۴۰۰۰ نفر را به کام مرگ بکشد!

مسئول حراست ساختمان ویران شده متروپل اهواز جزییات عجیبی از این ساختمان مطرح می کند که حاکیست فاجعه بسیار وحشتناک تری در انتظار آبادان بوده است.

به گزارش تسنیم، وی می گوید: برخلاف آنچه در رسانه ها مطرح می شود، متروپل ۱۰ طبقه نبود بلکه ۱۲ طبقه بود. چرا که باید طبقه منفی یک و همکف و ... را هم به آن اضافه کرد.

مسئول حراست ساختمان تاکید می کند: قرار بود پارکینگ ساختمان متروپل در نوروز ۱۴۰۲ افتتاح شود و طبق کاتالوگی که خود عبدالباقی (مالک ساختمان) داده بود و ما بین مردم توزیع کرده بودیم، بنا بود ۸۰۰ خودرو در این پارکینگ ها حضور داشته باشند.

وی خاطرنشان می کند که عبدالباقی می خواست در این ساختمان، سینمامتروپل را نیز افتتاح کند.

بر همین مبنا مسئول حراست ساختمان تاکید می کند اگر این ساختمان افتتاح رسمی شده بود و ۸۰۰ خودرو در ساختمان حضور داشتند و سینما و فروشگاه ها کامل راه می افتادند و چنین فاجعه ای مثلاً ساعت ۹ شب در خیابان شلوغ امیرکبیر آبادان رخ می داد، می توانست نزدیک به ۴۰۰۰ نفر را به کام مرگ بکشد!

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی