خالی‌بندی مرد میانسال او را به تله آدم‌ربایان خشن انداخت

مرد میانسال در جمع دوستانش بلوف زده و مدعی شده در خانه‌اش عتیقه دارد و گروگان‌گیران به همین دلیل نقشه ربودن او و دستبرد به خانه‌اش را عملی کرده بودند.

خالی‌بندی مرد میانسال او را به تله آدم‌ربایان خشن انداخت
کد خبر: 641624
|
۱۴۰۲/۰۸/۳۰ ۰۸:۱۰:۳۰

«نقشه گنجی به‌دست آوردم و از طریق آن به عتیقه‌ رسیدم.» مرد میانسال وقتی در عالم مستی داستانی خیالی برای دوستانش تعریف کرد، فکرش را نمی‌کرد که این موضوع برایش گران تمام‌شود.

به گزارش همشهری، چند روز قبل مردی از خانه‌اش در شمال تهران خارج شد تا به محل کارش برود اما 4نفر راه وی را سد کرده و با تهدید چاقو او را ربودند. آدم‌ربایان، طعمه خود را به بیابان‌های ورامین بردند و درحالی‌که دست و پا و چشم‌هایش بسته بود، کلید خانه او را به سرقت بردند و همانجا رهایش کردند.

دقایقی بعد مرد جوان به سختی دست و پایش را باز کرد و خود را به خانه‌اش رساند اما گروگان‌گیران پیش از او وارد خانه شده و همه اموال قیمتی‌اش را به سرقت برده بودند. با شکایت این مرد و تحقیقات پلیسی معلوم شد که شاکی در عالم مستی در جمع دوستانش بلوف زده و مدعی شده در خانه‌اش عتیقه دارد و گروگان‌گیران به همین دلیل نقشه ربودن او و دستبرد به خانه‌اش را عملی کرده بودند. با دستگیری گروگان‌گیران آنها گفتند که از سوی مردی به نام داریوش اجیر شده‌اند. داریوش یکی از کسانی بود که در آن مهمانی حضور داشت و حرف‌های شاکی را شنیده بود.  با این اطلاعات تحقیقات برای دستگیری داریوش طراح این نقشه مجرمانه ادامه دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها