کد خبر: 632402
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۷ ۰۹:۴۴:۴۹
| |

مرگ سارق زورگیر با شلیک پلیس

تعقیب و گریز 10 دقیقه‌ای پلیس با زورگیران به تیراندازی و مرگ یکی از دزدان منجر شد.

مرگ سارق زورگیر با شلیک پلیس
کد خبر: 632402
|
۱۴۰۲/۰۶/۲۷ ۰۹:۴۴:۴۹

سارق زورگیر هنگام فرار از دست پلیس هدف گلوله قرار گرفت و جان باخت.

به گزارش اعتمادآنلاین، عوامل گشت موتورسوار کلانتری ۱۰۱ تجریش ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه در محدوده بلوار کاوه، متوجه زورگیری با سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت و درخواست کمک یکی از شهروندان برای دستگیری سارقان شدند.

سارقان با اطلاع از حضور پلیس در محل و بدون توجه به دستور ایست ، اقدام به فرار کردند و با وجود شلیک‌های متعدد تیر اخطار از سوی ماموران، همچنان به فرار خود ادامه دادند.

با گذشت ۱۰ دقیقه از تعقیب و گریز و تلاش سارقان برای فرار از دست پلیس، نهایتا ماموران در بالای پل شهید صدر با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت سارقان کردند که به علت اصابت گلوله پلیس به راننده موتورسیکلت و عدم توانایی او در کنترل وسیله نقلیه ، موتورسیکلت با گاردیل پل برخورد کرد و متوقف شد.

با متوقف شدن سارقان و قبل از هرگونه اقدام برای بکارگیری سلاح سرد از سوی سرنشین موتورسیکلت، ماموران اقدام به دستگیری این شخص کردند و در بازرسی از وی یک قبضه سلاح سرد از نوع تبر ، یک عدد افشانه و یک عدد شوکر کشف شد .

با توجه به اصابت گلوله به راننده موتورسیکلت و شدت جراحت ناشی از برخورد با گاردیل، بلافاصله طی هماهنگی با مرکز اورژانس، این شخص به بیمارستان منتقل و با وجود انجام اقدامات درمانی از سوی تیم پزشکی بیمارستان فوت شد.

در تحقیقات از متهم دستگیر شده و اعتراف صریح این شخص به اقدام به زورگیری، مشخص شد این دو سارق زورگیر 30 ساله پسرخاله هستند و سوابق متعدد در زمینه ارتکاب جرایم مختلف مرتبط با موادمخدر، زورگیری، شرارت، کیف قاپی، سرقت گوشی تلفن همراه ، نزاع و درگیری، سرقت داخل خودرو و .... دارند.

سرهنگ صادق ضرونی، سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، با اعلام این خبر عنوان داشت : پرونده مربوطه در خصوص این تعقیب و گریز  تشکیل شده و تحقیقات از متهم دستگیر شده جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در دستور کار قرار گرفته است .

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها