مرگ مرموز پسر ۱۸ ساله بعد از قطع ارتباط با زن میانسال

مرگ پسری ۱۸ ساله باعث شد خانواده او از زنی ۴۵ ساله به اتهام قتل شکایت کنند.

مرگ مرموز پسر ۱۸ ساله بعد از قطع ارتباط با زن میانسال
کد خبر: 629299
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۴ ۲۱:۳۰:۰۰

خانواده پسری ۱۸ ساله با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از زنی ۴۵ ساله که فرزندشان با او زندگی می‌کرد، شکایت و او را متهم کردند که در قتل پسر نقش دارد.

به گزارش سایت جنایی، مرگ پسر ۱۸ ساله‌‌ای صبح چهارشنبه اول شهریور ماه به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. ماموران به بازپرس امیرحسین علیمردان گفتند پسر جوان به دلیل مسمومیت در بیمارستان‌ بستری بود اما روند درمان برای نجات جان او موثر نبود و این پسر جانش را از دست داد.

پس از اعلام این گزارش، بازپرس علیمردان دستور شروع تحقیقات و حضور تیم‌های جنایی پلیس‌ آگاهی، تشخیص هویت و پزشکی قانونی را صادر کرد.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شد زنی پسر فوت شده را به بیمارستان رسانده و در زمان بستری او گفته‌است: این پسر به من ابراز علاقه می‌کرد اما من نمی‌خواستم با او در رابطه باشم و همین باعث شد با خوردن دارو اقدام به خودکشی کند.

این در حالی بود که در ادامه تحقیقات خانواده پسر جوان شناسایی شدند. یکی از بستگان متوفی گفت: این دو نفر در اینستاگرام با هم آشنا شده بودند و یک روز قبل از اینکه خبر مرگ را بشنوم پسر جوان با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد از این زن جدا شود، اما زن میانسال مدارک و شناسنامه او را گرفته و پس نمی‌دهد به همین دلیل او نمی‌داند چه باید بکند، بعد هم گفت خودش به هر نحوی موضوع را حل می‌کند. اما بعد از او خبر نداشتم تا اینکه فهمیدم در بیمارستان بستری و فوت شده است.

در پی به دست آمدن این نتایج و تایید اولیه مسولان بیمارستان که پسر جوان بر اثر مسمویت دارویی جان خود را از دست داده است بازپرس جنایی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد تا دلیل دقیق مرگ پسر جوان پس از معاینات مشخص شود. همچنین با توجه به شکایت خانواده پسر جوان از زن ۴۵ ساله تحقیقاتی در این‌باره آغاز شد تا بررسی شود ادعای کدامیک از طرفین ماجرا درست است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها