نجات جوان 35 ساله از چنگ 2 آدم‌ربا

آدم‌ربایان به دلیل یکسری اختلافات خانوادگی مرد جوان را ربوده بودند.

نجات جوان 35 ساله از چنگ 2 آدم‌ربا
کد خبر: 602254
|
۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ۰۹:۴۲:۲۳

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان ۳۵ ساله و دستگیری دو آدم‌ربا در شهرستان زاهدان خبر داد.

به گزارش تسنیم، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره آدم‌ربایی، در یکی از محلات شهرستان زاهدان بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل مشخص شد، افرادی مسلح و ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح ، جوانی 35 ساله را با یک دستگاه خودروی سواری ربوده و از محل متواری شده‌اند.

وی گفت: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که آدم‌ربایان به دلیل یکسری اختلافات خانوادگی این جوان را ربوده و او را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند.

سردار جلیلیان عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری او و دستگیری عاملان این اقدام شرارت‌آمیز آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سرانجام پس از تلاش‌های شبانه روزی پلیس، محل اسارت این جوان در یکی از روستاهای شهرستان زاهدان شناسایی و روز گذشته تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی با حضور در محل، فرد ربوده شده را آزاد و دو عامل اصلی این گروگانگیری را نیز دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه فرد ربوده شده صحیح و سالم آزاد و به آغوش خانواده بازگشت، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها