کد خبر: 600291
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۲ ۱۲:۴۱:۳۷
| |

قاتل وکیل شاهرودی در دام پلیس

متهم در بازجویی‌ها انگیزه خود از این جنایت را اختلافات مالی عنوان کرد .

قاتل وکیل شاهرودی در دام پلیس
کد خبر: 600291
|
۱۴۰۱/۱۲/۱۲ ۱۲:۴۱:۳۷

 

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاتل فراری وکیل شاهرودی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم انگیزه خود از این جنایت را اختلافات مالی عنوان کرد .

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ئی با اعلام این خبر گفت : چند ماه گذشته وکیل جوان شاهرودی در خیابان فردوسی این شهرستان با سلاح گرم به قتل رسید که رسیدگی پرونده به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه ماموران پلیس آگاهی مشخص شد قاتل یا قاتلان پس از ارتکاب جرم به سمت یکی از شهرهای شمالی کشور متواری شده‌اند، افزود : کارآگاهان با بررسی ابعاد مختلف پرونده و انجام یکسری کارهای علمی و اطلاعاتی ، در نهایت به یکی از موکل‌های متوفی مظنون و پس از دستگیری و انجام بازجویی‌های تخصصی، به قتل با مشارکت چند نفر دیگر اعتراف می‌کند.

سرهنگ موقوفه‌ئی به هماهنگی‌های قضایی و دستگیری تمامی افراد مشارکت کننده در قتل، طی یک عملیات پیچیده پلیسی در مخفیگاهشان اشاره کرد و اذعان داشت : ۴ متهم دستگیر شده در تحقیقات فنی پلیس به قتل وکیل جوان با انگیزه اختلافات مالی اعتراف و پرونده به همراه متهمان به مراجع قضایی ارسال شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها