دستگیری قاتلان مرد مسافرکش بعد از 3 سال

قاتلان در سال 98 خودرو مقتول را کرایه کرده و سپس وی را در مسیر به قتل رسانده و جنازه او را در داخل رودخانه رها کرده بودند.

دستگیری قاتلان مرد مسافرکش بعد از 3 سال
کد خبر: 592838
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۲ ۱۴:۲۶:۱۰

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۳ تبعه خارجی به دلیل قتل راننده مسافرکش پس از 3 سال فرار در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش تسنیم، سردار محمد قنبری اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان سه نفر از عاملان قتل راننده خودروی مسافربری را در شهرستان سراوان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: این افراد در سال 98 خودرو مقتول را کرایه کرده و سپس وی را در مسیر به قتل رسانده و جنازه او را در داخل رودخانه رها می‌کنند که با انجام تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته در این خصوص سه متهم که تبعه خارجی هستند شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی ادامه داد: متهمان با روبرو شدن با شواهد و مدارک به قتل با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کردند و تحقیقات برای دستگیری هم‌دست دیگر عاملان این جنایت ادامه دارد. متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده‌اند.

دستگیری سارقان با 50 فقره سرقت

سردار قنبری در تشریح جزئیات خبر دیگری اظهار داشت: در پی وقوع سرقت قطعات داخلی خودرو در زاهدان پیگیری موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفتو با بررسی و تحقیقات گسترده ماموران آگاهی مشخص شد سارقان با یک دستگاه خودرو سواری پراید به صورت حرفه‌ای به سرقت قطعات داخل خودرو اقدام می‌کنند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با تشکیل تیم ویژه و بررسی‌های صورت گرفته از محل وقوع سرقت‌ها و جمع‌آوری مستندات در این خصوص متهمان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر دو سارق دستگیر و خودرو به کار رفته در سرقت‌‌ها نیز توقیف و در بازرسی از محل مخفیگاه آنها مقادیری اموال مسروقه قطعات داخل خودرو نیز کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: متهمان به 50 فقره سرقت قطعات داخلی خودرو اعتراف کردند که پس از سرقت، اموال را با قیمت پایین به یک شخص مالخر می‌فروختند. در این راستا مالخر اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شد و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند که تاکنون تعدادی از شاکیان این پرونده اموال خود را شناسایی و تحویل گرفته‌اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

نیازمندی ها

خواندنی ها