قاتل خاموش جان 5 عضو خانواده‌ای را در مشهد گرفت

این 5 نفر به‌دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید‌کربن دچار حادثه شدند و جان باختند.

قاتل خاموش جان 5 عضو خانواده‌ای را در مشهد گرفت
کد خبر: 592210
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۳:۵۲:۱۰

معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید‌کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

به گزارش شهرآرانیوز، آتشپاد دوم مهدی رضایی با بیان این مطلب گفت: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برای ساکنان یک منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی، بلافاصله گروه نجات و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱۸ و ۶ را به محل حادثه واقع در بولوار شهید شفیعی این شهر اعزام کرد.

وی افزود: نجاتگران و آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند‌ ۵ نفر که در طبقه همکف این ساختمان ۲ طبقه زندگی می‌کردند، به‌دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید‌کربن، دچار حادثه شده‌اند که متأسفانه این افراد شامل ۲ خانم و ۳ آقا بر اثر شدت حادثه در دم جان باخته بودند.

رضایی افزود: در بررسی‌های بیشتر در محیط داخلی منزل مشخص شد‌ آبگرمکن دیواری منزل فاقد دودکش بوده و بخاری این واحد مسکونی ۶۰ متری نیز دارای نقص فنی در سیستم دودکش است.

گفتنی است، تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه مرگبار توسط عوامل انتظامی در حال انجام است و پیکر جان‌باختگان برای تعیین دقیق علت فوت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها