حمله مرگبار 4 زورگیر خشن به مرد میانسال
کد خبر: 582808
۱۴۰۱/۰۸/۲۶ ۰۸:۴۵:۴۷

حمله مرگبار 4 زورگیر خشن به مرد میانسال

چهار پسر جوان که سن آنها حدود 17 یا 18 سال بود به سمت مرد میانسال رفته و قصد گرفتن کیف دستی‌اش را داشتند اما وی مقاومت کرد و زورگیران با چاقو و قمه به او ضربه زدند.

مرد میانسال که هنگام درگیری با سارقان خشن به کما رفته بود، پس از سه ماه تسلیم مرگ شد.

به گزارش «ایران»، اوایل مردادماه امسال زن جوانی به پلیس مراجعه کرد و از ناپدید شدن پدرش خبر داد. وی گفت: پدرم به نام سهراب همراه با کیف دستی‌اش که مدارک کاری داخل آن بود، برای رفتن به محل کار از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است.

با شکایت زن جوان، کارآگاهان پلیس وارد عمل شده و مشخصات سهراب را از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استعلام کردند. در استعلامات صورت گرفته مشخص شد، مرد میانسالی با مشخصات سهراب به بیمارستانی منتقل شده است. از خانواده سهراب خواسته شد تا برای شناسایی او به بیمارستان بروند، چرا که مرد میانسال در کما بود و قادر به سخن گفتن نبود.

با شناسایی سهراب از سوی خانواده‌اش، تحقیقات ادامه یافت و در بررسی‌ها معلوم شد که سهراب به‌ دنبال تماس رهگذری با اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

بدین‌ترتیب تیم تحقیق سراغ رهگذری که با امدادگران تماس گرفته بود رفته و مرد جوان که شاهدی برای ماجرا بود، گفت: در حال عبور از خیابان بودم که متوجه سر و صدا شدم.

چهار پسر جوان که سن آنها حدود 17 یا 18 سال بود به سمت مرد میانسال رفته و قصد گرفتن کیف دستی‌اش را داشتند اما وی مقاومت کرد و زورگیران با چاقو و قمه به او ضربه زدند. به‌قدری این اتفاق سریع رخ داد که تنها واکنشم این بود که از آن طرف خیابان فریاد بزنم رهایش کنید. با سر و صدای من، چند رهگذر و کسبه متوجه شدند و با هم به کمک مرد مجروح رفتیم. در همین حین سارقان خشن کیف را برداشته و متواری شدند.

با اظهارات شاهد جوان، بررسی‌ها برای شناسایی 4 پسر خشن ادامه یافت اما با گذشت سه ماه از این حادثه سهراب که در تمام این مدت در کما به سر می‌برد در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

 با مرگ وی، خانواده‌اش از عاملان این سرقت مرگبار شکایت کردند. به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای دستگیری 4 سارق خشن ادامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 2 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی