کیف 100میلیونی چگونه به صاحبش بازگشت؟
کد خبر: 574933
۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۰۹:۲۹:۳۶

کیف 100میلیونی چگونه به صاحبش بازگشت؟

کیف حاوی 100میلیون تومان پول نقد و طلا گم شده بود که ماموران آن را پیدا کردند و به صاحبش بازگرداندند.

وقتی مأموران پلیس، کیف حاوی 100میلیون تومان پول نقد و طلا را پیدا کردند، صاحب آن هنوز خبر نداشت که همه اموالش را گم کرده است.

به گزارش همشهری، روز دوشنبه ستوان یکم سیدهادی محمودی، سرپرست پاسگاه انتظامی بندر لافت در استان هرمزگان به همراه یکی از همکارانش در حال گشتزنی بودند که در خیابان منتهی به اسکله، چشم‌شان به یک کیف زنانه افتاد که در گوشه‌ای از خیابان افتاده بود. هیچ‌کس در آن حوالی نبود و به‌نظر می‌رسید فردی کیفش را در آنجا جا گذاشته است. به همین دلیل مأموران به سمت کیف رفتند و وقتی در آن را باز کردند با مقداری طلا و پول نقد روبه‌رو شدند. داخل کیف گردنبند، دستبند، گوشواره، 4عدد سکه تمام بهار و یک گوشی موبایل بود و شواهد از این حکایت داشت که صاحبش آن را گم کرده است. به همین دلیل مأموران تلاش برای پیدا کردن وی را آغاز کردند و با پیدا کردن شماره تلفنی که داخل کیف بود، موفق شدند صاحب آن را پیدا کنند. صاحب کیف زنی جوان بود که ظاهرا برای عزیمت به جزیره قشم وارد بندرلافت شده بود و زمانی که مأموران با وی تماس گرفتند، در حال سوارشدن به لندینگ‌کرافت و خروج از لافت بود. او که تا آن زمان خبر نداشت کیفش را گم کرده است، وقتی در جریان ماجرا قرار گرفت، درحالی‌که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت به سرعت خود را به مأموران رساند.

به‌گفته سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان، پس از حضور این زن تمامی اموال با احراز هویت و دریافت فاکتور خرید طلا و جواهرات، به وی تحویل داده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی