2 زورگیر محله یوسف‌آباد دستگیر شدند
کد خبر: 574081
۱۴۰۱/۰۶/۲۳ ۱۴:۱۳:۲۹

2 زورگیر محله یوسف‌آباد دستگیر شدند

متهمان 25 و 27 ساله در تحقیقات اولیه به سرقت موتورسیکلت و تلفن همراه با تهدید سلاح و زورگیری معترف و مالباختگان شناسایی شدند.

 2 موبایل‌قاپ حرفه‌ای که با موتورسیکلت سرقتی از شهروندان سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش اعتماد آنلاین، سرهنگ کیومرث حسنوند، سرکلانترسوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه شهروندان  در محله یوسف آباد به روش زورگیری توسط دو موتور سوار رسیدگی به موضوع و دستگیری سارقان را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و گشت‌زنی‌های هدفمند،  افزایش داده شد.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات انتظامی مشخصات و ساعات حضور متهمان را رصد کردند، افزود: ماموران در حال گشت‌زنی در نقاط جرم‌خیز بود که  موتورسیکلت دو ترک با پلاک مخدوش را با همان مشخصات اعلامی و در حال زاغ‌زنی مشاهده کردند. با ارتکاب سرقت تلفن همراه یکی از شهروندان طرح مهار اجرا  و در یک عملیات ضربتی و منسجم هر 2 متهم دستگیر شدند.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در بررسی اولیه از متهمان 5 دستگاه تلفن همراه سرقتی و 2 قبضه سلاح کشف و با استعلام وضعیت موتورسیکلت مشخص شد موتورسیکلت سارقان سرقتی بوده و روز گذشته از شمال تهران سرقت شده است. متهمان 25 و 27 ساله  در تحقیقات اولیه به سرقت موتورسیکلت و تلفن همراه با تهدید سلاح و زورگیری معترف و مالباختگان شناسایی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی