دام زوج‌ جوان برای اخاذی از مردان هوسران
کد خبر: 571872
۱۴۰۱/۰۶/۱۰ ۰۹:۳۱:۵۵

دام زوج‌ جوان برای اخاذی از مردان هوسران

در اینستاگرام با زنی آشنا شدم که می‌گفت مجرد است و دو هفته بعد مرا به خانه‌اش دعوت کرد. در خانه اش بودم که مردی از یکی از اتاق‌ها بیرون آمد و با چاقو به من حمله‌ور شد.

زوج جوان با کشاندن مردان هوسران به خانه‌شان از آنها اخاذی می‌کردند. با تحقیقات بیشتر در این پرونده، راز کیف‌قاپی‌های خشن مرد جوان و دوستش از زنان نیز فاش شد.

به گزارش ر جام‌جم، اوایل مرداد امسال مردی با حضور نزد بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران از زوج جوانی به اتهام حبس غیرقانونی و اخاذی شکایت کرد. پس از این شکایت، پرونده به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و شاکی در تحقیقات گفت: در اینستاگرام با زنی آشنا شدم که می‌گفت مجرد است و دو هفته بعد مرا به خانه‌اش دعوت کرد. در خانه اش بودم که مردی از یکی از اتاق‌ها بیرون آمد و با چاقو به من حمله‌ور شد و زخمی‌ام کرد. می‌گفت شوهر آن زن است.ساعت و انگشتر طلا و کارت بانکی‌ام را به کمک همسرش برداشت و اینترنتی پول از کارتم سرقت کردند. در ادامه با بستن دست‌ و پا و چشمانم با پارچه‌ای مرا به محله‌ای بردند و از خودرو بیرون انداختند. به سختی چسب‌ها و پارچه را بازکردم و دیدم در پاتوق معتادان رهایم کرده‌اند. سرانجام اوایل هفته جاری رد متهمان در شرق تهران به دست آمد و آنها بازداشت شدند. در بازرسی از خانه آنها  اسناد و مدارک زنان و مردان دیگری نیز کشف شد .

متهمان حبس غیرقانونی و اخاذی از شاکی را قبول نکردند و گفتند مدارک کشف‌شده متعلق به دوست معتادشان بوده که در خانه آنها جا گذاشته است. در ادامه متهمان در مواجهه حضوری با شاکی به جرم خود اعتراف کردند. در جریان تحقیقات مشخص شد، این زن، مرد با کشاندن مردان به خانه‌شان با این ترفند از آنها اخاذی می‌کردند. همچنین متهم مرد، همراه یکی از دوستانش با پرسه‌زنی در شهر به زنان حمله‌ور شده و کیف‌شان را سرقت می‌کردند. پرونده متهمان در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران در دست بررسی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی