کد خبر: 554077

اشتباه خنده‌دار سارق حواس‌پرت کار دستش داد

ماموران پلیس وقتی برای تحقیق درباره سرقت به خانه‌ای رفتند مدرکی عجیب را از دزد حواس‌پرت پیدا کردند.

حواس‌پرتی همیشه کار دست آدم می‌دهد. این بار دزد ناشی وقتی برای سرقت به خانه‌ای رفت کارت عابربانکش را جا گذاشت و همین باعث شد دستگیر شود.

به گزارش اعتماد آنلاین؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ توضیح داد: روز گذشته در پی اعلام یک فقره سرقت منزل در محله قلهک رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از ماموران کلانتری 124 قلهک برعهده گرفتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران  در بررسی محل سرقت کارت عابربانکی را که متعلق به مالک منزل نبود، کشف کردند، افزود: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد کارت عابر بانک متعلق به سارق است. در ادامه هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد و ماموران با اخذ مجوز قضائی به مخفیگاه او مراجعه و وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: در بررسی اولیه از داخل مخفیگاه متهم اموال سرقت شده منزل مالباخته به تعداد 40 قلم انواع لوازم منزل و فرش و تابلوهای قیمتی سرقتی کشف و متهم 35 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت منزل در محله قلهک با همدستی دو نفر دیگر از دوستان خود معترف شد.  

سرهنگ موقوفه‌ای  با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال کشف شده را 5 میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: پرونده و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی