کد خبر: 551857

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

خواهران خارجی در میدان تجریش جیب‌بری می‌کردند

متهمان که دو خواهر دوقلو و 20 ساله و همچنین برادر 17 ساله‌شان از اتباع کشور همسایه بودند در تحقیقات اولیه به جیب‌بری در محله تجریش اعتراف کردند.

دو خواهر دوقلو و برادرشان در میدان تجریش دست به جیب‌بری‌های سریالی می‌زدند.

به گزارش اعتمادآنلاین، در پی افزایش سرقت تلفن همراه و اشیای قیمتی شهروندان در بازار تجریش و اطراف امام‌زاده صالح رسیدگی به موضوع در دستور کار عملیات کلانتری 101 تجریش قرار گرفت.

ماموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی هویت متهمان را شناسایی کردند و مشخص شد دو خانم و یک پسر جوان با شگردهای مختلف اقدام به سرقت و جیب‌بری می‌کنند. ماموران حین گشت‌زنی متهمان را در حال درگیری با زنی جوان مشاهده و بلافاصله آنها را دستگیر کردند.

در بررسی بیشتر مشخص شد سارقان حین سرقت از زن جوان بودند که مالباخته متوجه و با سارقان درگیر شد. متهمان که دو خواهر دوقلو و 20 ساله و همچنین برادر 17 ساله‌شان از اتباع کشور همسایه بودند در تحقیقات اولیه به جیب‌بری در محله تجریش و 15 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

سرهنگ محمد باقر قدم‌زاده، سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران، با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم متهمان و شناسایی مالباختگان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پرونده و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی