کاظم غریب‌آبادی دبیر ستاد حقوق بشر قوه‌ قضاییه:

متهمان پرونده منافقین وکیل تسخیری خواهند داشت

معاون امور بین الملل قوه قضاییه در روز ملی مبارزه با تروریسم از محاکمه و تعیین وکیل تسخیری برای اعضای گروهک تروریستی منافقین در دادگاه کیفری یک استان تهران خبر داد.

متهمان پرونده منافقین وکیل تسخیری خواهند داشت
کد خبر: 629932
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۸ ۰۹:۵۰:۰۰

کاظم غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه روز چهارشنبه همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم اظهار داشت: تلاش جدی ما بر این است که از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با تروریست‌ها به ویژه گروهک تروریستی منافقین استفاده کنیم که دست آنها به خون هزاران ایرانی بی‌گناه آلوده است.

به گزارش ایرنا از معاونت امور بین الملل قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر، غریب آبادی با اشاره به رسیدگی به پرونده اعضای گروهک تروریستی منافقین در دادگاه کیفری یک استان تهران، افزود: با وجود جنایات شدید اعضای این گروهک تروریستی دادگاه کیفری یک استان تهران به منظور رعایت حقوق قانونی متهمان، از طریق انتشار آگهی به آنها اعلام کرد تا نسبت به معرفی وکیل اقدام کنند.

معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه تصریح کرد: با وجود گذشت مهلت تعیین شده، تاکنون وکیلی از سوی آنان معرفی نشده است؛ بنابراین رئیس دادگاه رسیدگی کننده مطابق ماده ۳۸۴ قانون آیین کیفری، روزهای آتی دستور تعیین وکیل تسخیری را برای متهمان صادر خواهد کرد.

غریب‌آبادی تاکید کرد: بر این باوریم که دنیا باید از شر گروهک‌های تروریستی از جمله گروهک تروریستی منافقین خلاص شود و در این راه، همه اقدامات لازم برای محاکمه اعضای این گروهک تروریستی را بکار خواهیم گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها