جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا:

در توافق ایران و آمریکا هنوز گامهایی هست که الان نباید اعلام شود

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت، «فکر می‌کنم کارها طبق تفاهمی که با ایران کردیم، در جریان است. جدول زمان‌بندی شده‌ دقیقی ندارم که به شما اعلام کنم چون هنوز گامهایی هست که الان نباید اعلام شود. فکر می‌کنم این [تفاهم] هنوز پا بر جاست».

در توافق ایران و آمریکا هنوز گامهایی هست که الان نباید اعلام شود
کد خبر: 628802
|
۱۴۰۲/۰۶/۰۱ ۱۰:۲۵:۰۰

جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد، تمام امور مربوط به تفاهم اخیر با ایران (در خصوص آزادی چند جاسوس آمریکایی و آزادسازی بخشی از دارایی ایران در دیگر کشورها) در جریان است.

به گزارش فارس، روز ۱۹ مردادماه منابع خبری از تفاهمی جدید میان ایران و آمریکا خبر دادند که شامل مبادله زندانی میان جمهوری اسلامی ایران و آمریکاست. روزنامه نیویورک‌تایمز، به عنوان اولین رسانه‌ای که این خبر را منتشر کرد گزارش داده بود پنج زندانی آمریکایی در ازای آزادی ایرانی‌هایی که به دلیل نقض تحریم‌ها مجرم شناخته شده‌اند از زندان آزاد خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مشاور امنیت ملی آمریکا گفت، «فکر می‌کنم کارها طبق تفاهمی که با ایران کردیم، در جریان است. جدول زمان‌بندی شده‌ دقیقی ندارم که به شما اعلام کنم چون هنوز گامهایی هست که الان نباید اعلام شود. فکر می‌کنم این [تفاهم] هنوز پا بر جاست».

دیدگاه تان را بنویسید

خواندنی ها