دختر نماینده کنگره آمریکا به دلیل حمله به پلیس دستگیر شد

پلیس آمریکا دختر کاترین کلارک یک قانونگذار از ماساچوست را در تظاهراتی در بوستون کامن به دلیل اتهام حمله و مجروح کردن افسر پلیس آمریکا دستگیر کرد.

دختر نماینده کنگره آمریکا به دلیل حمله به پلیس دستگیر شد
کد خبر: 593105
|
۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ۱۹:۰۹:۲۹

پلیس آمریکا دختر کاترین کلارک یک قانونگذار از ماساچوست را در تظاهراتی در بوستون کامن به دلیل اتهام حمله و مجروح کردن افسر پلیس آمریکا دستگیر کرد. اداره پلیس بوستون در بیانیه ای در اعلام کرد که این جوان ۲۳ ساله در دادگاه شهرداری بوستون محاکمه خواهد شد.

به گزارش ایرنا، کلارک، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که دخترش، رایلی داول، دستگیر شده است.

این نماینده آمریکایی افزود: "من رایلی را دوست دارم، و این دوران بسیار دشواری در چرخه شادی و درد والدین است. این پرونده توسط سیستم قضایی بررسی خواهد شد و من به این روند اطمینان دارم."

پلیس آمریکا در بیانیه ای افزود که افسران پس از دریافت گزارشی مبنی بر خرابکاری در بنای یادبود پارکمن بند استند واقع در بوستون کامن, به محل اعزام شدند. به گفته پلیس، افسران فردی به نام داول، ساکن ملروز را پیدا کردند که با اسپری رنگ و عبارات ضد پلیس، درحال آسیب به این بنا بود.

پلیس ادامه داد: در جریان دستگیری، گروهی متشکل از ۲۰ معترض افسران را محاصره کردند و با بلندگو به پلیس بی احترامی کردند که این اقدام باعث بروز ترافیک شد. یک افسر پلیس مورد حمله واقع شد که این حمله منجر به مجروح شدن وی از ناحیه بینی و دهان شد.

پلیس توضیح داد که داول به حمله با استفاده از سلاح خطرناک، تخریب یا آسیب رساندن به اموال عمومی از طریق رنگ آمیزی یا نصب برچسب متهم شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها