نامه پارلمان آذربایجان به کنست؛ پاسخی درخور به تاکتیک‌های نظامی ایران می‌دهیم

نمایندگان پارلمان آذربایجان طی نامه‌ای به کنست مدعی شدند: لفاظی‌های تند فعلی جمهوری اسلامی ایران و تاکتیک‌های نظامی آن در مرز ایران-آذربایجان به وضوح نشانگر آن است و اهداف ایران را آشکار می‌سازد. هیچ‌گاه از هیچ تهدیدی علیه جمهوری آذربایجان نهراسیده‌ایم و کشور ما قادر است پاسخی درخور بدهد.

نامه پارلمان آذربایجان به کنست؛ پاسخی درخور به تاکتیک‌های نظامی ایران می‌دهیم
کد خبر: 591791
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۰۸:۳۸:۰۰

وبگاه خبری عاروتص شوع در گزارشی با اشاره به تحرکات اخیر در روابط جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی، مانند دیدار اخیر جیحون بایراموف و الی کوهن، وزرای امور خارجه طرفین، نوشت، نمایندگان پارلمان آذربایجان در نامه‌ای به ۳۰ نماینده کنست  که اخیرا نیز به دنبال افتتاح سفارت باکو در اسراییل، نامه‌ای به پارلمان آذربایجان نوشته بودند، با اشاره به جنگ ۴۴ روزه با ارمنستان گفتند متاسفانه، هر کسی از پیروزی آذربایجان در این جنگ که اثبات‌کننده ظرفیت سیاسی، نظامی و اقتصادی آن در منطقه و تحکیم‌کننده  جایگاه‌ بین‌المللی آن است، خشنود نیست.

به گزارش ایسنا، نمایندگان پارلمان جمهوری آذربایجان در ادامه با اشاره به ایران مدعی شدند: لفاظی‌های تند فعلی جمهوری اسلامی ایران و تاکتیک‌های نظامی آن در مرز ایران-آذربایجان به وضوح نشانگر آن است و اهداف ایران را آشکار می‌سازد. ما  هیچ‌گاه از هیچ تهدیدی علیه جمهوری آذربایجان نهراسیده‌ایم و کشور ما قادر است پاسخی درخور بدهد.

  • ناشناس ارسالی در
    دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱

    خب بدهید این گوی و این میدان

  • مهدی ارسالی در
    دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱

    نمایندگان اذربایجان یادشان نرود که در شهرستان جلفا ناموسشان در اختیار ایرانی ها بود ولی ایرانی ها هیچ گاه به انها جفا نکردند از نان و سیب زمینی تا گوشت و پفک از ایران میبردند هرگز از یاد نبرند اگر ادم شدند از سایه ی سر ایران بود ولی خب ما همیشه از زمان پادشاه دیاکو تا به امروز زبان دیپلماسی درستی نداشه ایم

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها