مایک پامپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا:

تیک تاک را از گوشی‌های فرزندانتان پاک کنید!

مایک پامپئو، وزیر خارجه دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بار دیگر اعلام کرد که این برنامه بر روی گوشی‌های تلفن همراه برای جاسوسی چین است.

تیک تاک را از گوشی‌های فرزندانتان پاک کنید!
کد خبر: 591588
|
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ ۰۹:۱۶:۰۸

مایک پامپئو در توئیتی نوشت: اگر به کودکان و نوه‌هایتان اهمیت می‌دهید برنامه تیک تاک را روی گوشی‌های هوشمند آنها غیرفعال و حذف کنید!

به گزارش ایسنا، روزنامه چاینا دیلی در مقاله‌ای نوشت، مایک پامپئو، وزیر خارجه دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بار دیگر اعلام کرد که این برنامه بر روی گوشی‌های تلفن همراه برای جاسوسی چین است.

وی با گفتن این مساله چالشی را برای ۱۳۸ میلیون کاربر تیک تاک در آمریکا ایجاد کرده و امیدوار است که والدین آمریکایی فقط به این دلیل که شرکت اصلی این برنامه در چین است، این برنامه را را از روی گوشی‌های فرزندانشان پاک کنند.

در دوره‌ای که پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا بود، حشیش قانونی شد، حس "نزاکت سیاسی" در مدارس ایالات متحده محبوب‌تر شد، در حالیکه محتوای پورن و خشونت آمیز آنلاین در ایالات متحده بیش از هر زمان دیگری در تاریخ این کشور شایع بود.

به نوشته روزنامه چینی «این مسائل همان چیزی است که بچه‌های آمریکایی باید از آن دوری کنند، اما پامپئو فقط تیک تاک را مقصر می‌داند. این دروغگو با توجه به شغل قبلی خود به عنوان رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا و نقل قول خودش "ما تقلب می‌کنیم، ما دروغ می‌گوییم، ما دزدی می‌کنیم" از گفتن یک دروغ دیگر خودداری نمی‌کند.»

پامپئو از مردم خواسته تا به او اعتماد کنند و قول داده که جوانترها بعدا از والدین خود تشکر هم خواهند کرد.

به نوشته چاینا دیلی "اکنون آنچه لازم است این است که حساب توییتر پامپئو را آنفالو کنید تا منبع این دروغ‌ها را ببندید."

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندی ها

خواندنی ها