برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران یک اقدام مزورانه است
کد خبر: 584079
۱۴۰۱/۰۹/۰۳ ۱۶:۳۱:۵۲

واکنش غریب آبادی به اظهارات وزیر خارجه آلمان:

برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران یک اقدام مزورانه است

معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران به برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران واکنش نشان داد.

آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان، در نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره ایران، کشورمان را به تهدید معترضان به اعدام متهم کرد.

به گزارش ایسنا، کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آلمان در نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران با انتشار یک رشته توییت نوشت:

«وزیر امور خارجه رژیم آلمان امروز یک بیانیه فریبکارانه در شورای حقوق بشر ارائه کرد. آلمان، همان کشوری است که رژیم صدام را به سلاح شیمیایی مجهز کرد و موجب گردید ۱۳ هزار نفر، از جمله کودکان و زنان و از جمله در شهر کردنشین سردشت، جان خود را از دست بدهند و بیش از یکصد هزار نفر نیز مجروح شوند.

رژیم آلمان که همچنان حقوق بشر ایرانیان را از طریق تحریم های غیر انسانی یکجانبه نقض می کند و با سابقه سیاه خود در همدستی برای ترور شهید سلیمانی، باید به سیاست فریبکارانه و مزورانه خود در حوزه حقوق بشر پایان دهد.

در حالی که حقوق ایرانیان بطور گسترده توسط رژیم های آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه از طریق تحمیل اقدامات قهری یکجانبه و حمایت و میزبانی از گروهک های تروریستی که جان ۱۷۰۰۰ ایرانی بی گناه را گرفته اند، نقض می شود، برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران یک اقدام مزورانه است.»

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 2 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی