چالش‌ها و اختلافات زیادی وجود دارد؛ تنها راه‌حل گفت‌و‌گو و تفاهم است
کد خبر: 583114
۱۴۰۱/۰۸/۲۸ ۱۳:۱۸:۰۶

بدر البوسعیدی، وزیر خارجه عمان:

چالش‌ها و اختلافات زیادی وجود دارد؛ تنها راه‌حل گفت‌و‌گو و تفاهم است

وزیر خارجه عمان گفت: چالش‌های بسیار و اختلافات زیادی وجود دارد ولی ما در عمان معتقدیم تنها راه برای حل این مشکلات و چالش‌ها فقط گفت‌وگو و تفاهم است و اینکه به بحث و بررسی بگذاریم و راه‌های مسالمت آمیز را در پیش بگیریم.

سید بدر البوسعیدی، وزیر خارجه عمان که به تهران سفر کرده ظهر امروز (شنبه) ۲۸ آبان پس از دیدار و گفت‌وگو با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی در محل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری مشترک حضور یافت.

به گزارش فارس، وی در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمهوری اسلامی ایران گفت: چالش‌های بسیار و اختلافات زیادی وجود دارد ولی ما در عمان معتقدیم تنها راه برای حل این مشکلات و چالش‌ها فقط گفت‌وگو و تفاهم است و اینکه به بحث و بررسی بگذاریم و راه‌های مسالمت آمیز را در پیش بگیریم.

وزیر خارجه عمان همچنین گفت: هرگونه اعمال خشونت بار و تروریستی را رد می‌کنیم و باید دلایل این اعمال خشونت را پیگیری کنیم.

وی افزود:‌ به تلاش‌های خود ادامه خواهیم داد برای تعامل مثبت به صورت صادقانه که مبتنی بر منشور ملل متحد باشد.

البوسعیدی همچنین از حسن مهمان نوازی امیرعبداللهیان تشکر کرد و گفت: امیدوارم در سلطنت عمان در خدمت شما باشیم و بحث‌های خود را پیگیری کنیم.

وی افزود:‌ به تلاش‌های خود برای تعامل مثبت و به صورت صادقانه ادامه خواهیم داد که مبتنی بر منشور ملل متحد باشد.

البوسعیدی همچنین از حسن مهمان نوازی امیرعبداللهیان تشکر کرد و گفت: امیدوارم در سلطنت عمان در خدمت شما باشیم و بحث‌های خود را پیگیری کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 1 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی