امضای توافق هسته‌ای، ایران را در برابر عملیات‌های اسرائیل مصون نمی‌کند
کد خبر: 573785
۱۴۰۱/۰۶/۲۱ ۱۸:۵۲:۳۹

ادعای رئیس موساد:

امضای توافق هسته‌ای، ایران را در برابر عملیات‌های اسرائیل مصون نمی‌کند

مقامات ایران بدانند به کارگیری زور علیه تل آویو چه مستقیم و چه غیر مستقیم، با پاسخ دردناکی مواجه خواهد شد

«دیوید بارنیا» رئیس دستگاه اطلاعاتی اسرائیل (موساد) در جریان سخنرانی خود در کنفرانس «انستیتو بین المللی مبارزه با تروریسم» تاکید کرد که حتی امضای توافق هسته‌ای نیز به ایران در برابر عملیات‌های موساد مصونیت نخواهد بخشید.

دیوید بارنیا رئیس موساد رژیم صهیونیستی مدعی شد اسرائیل حتی پس از امضای توافق هسته‌ای و احیای برجام نیز به عملیات های خرابکارانه خود علیه برنامه هسته ای ایران ادامه خواهد داد.

به گزارش تسنیم، «دیوید بارنیا» رئیس دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در جریان سخنرانی خود در کنفرانس «انستیتو بین المللی مبارزه با تروریسم» تاکید کرد که حتی امضای توافق هسته‌ای نیز به ایران در برابر عملیات‌های موساد مصونیت نخواهد بخشید.

دیوید بارنیا که در نخستین سخنرانی عمومی خود از زمان تصدی ریاست موساد در ژوئن 2021 به تشریح سیاست‌های اطلاعاتی این سازمان درباره برنامه هسته ای ایران می پرداخت در ادامه افزود: ما هرگز چشمان خود را بر روی این حقیقت اثبات شده یعنی ابعاد نظامی برنامه هسته‌ای ایران نخواهیم بست.

رئیس موساد با اشاره به ضرورت حفظ اجماع بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران تا حصول نتیجه گفت: جهان باید به تحمیل هزینه‌های دیپلماتیک و اقتصادی علیه ایران ادامه دهد.

وی توافق کشورهای غربی با ایران را راه حلی کوتاه مدت در جهت حل وفصل پرونده هسته‌ای ایران دانست و تاکید کرد که پرونده‌های مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران در نزد آژانس نباید بسته شوند.

ایسنا نوشت: این مقام صهیونیست همچنین مدعی شد که مقامات ایران باید این مساله را درک کنند که به کارگیری زور و قدرت علیه رژیم صهیونیستی چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم، با پاسخ دردناکی مواجه خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی