مالیات‌دهندگان پول ناظر مستقل پرونده مارالاگو را بپردازند
کد خبر: 573587
۱۴۰۱/۰۶/۲۰ ۱۶:۵۰:۴۰

ترامپ:

مالیات‌دهندگان پول ناظر مستقل پرونده مارالاگو را بپردازند

​وزارت دادگستری ایالات متحده از دونالد ترامپ می‌خواهد تا پول ناظر مستقل درخصوص بررسی اسناد کشف‌ شده عمارت مارالاگو را بپردازد اما این رئیس‌جمهوری سابق زیر بار نمی‌رود و پافشاری می‌کند که مالیات‌دهندگان باید نصف آن را پرداخت کنند.

«آیلین کانن» از قضات فدرال آمریکا روز دوشنبه هفته گذشته با انتصاب یک مسئول ویژه برای بررسی اسناد کشف‌شده از اقامتگاه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به دست اف‌بی‌آی در فلوریدا موافقت کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب‌سایت روزنامه ایندیپندنت، وزارت دادگستری ایالات متحده از دونالد ترامپ می‌خواهد تا پول ناظر مستقلی که اسناد کشف‌شده از عمارت مارالاگو را بازنگری کرد، بدهد اما این رئیس‌جمهوری سابق پافشاری می‌کند که مالیات‌دهندگان آمریکایی باید نصف هزینه را بپردازند.

دولت جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید از آنجایی که ترامپ درخواست یک ناظر مستقل کرده، خود او باید هزینه‌ها را پرداخت کند.

آیلین کانن، این قاضی منطقه‌ای در وست پام بیچ فلوریدا، در حکم خود گفت که تصمیم دادگاه برای انتصاب یک طرف سوم مستقل به منظور بررسی اقلام شخصی، اسناد و اقلام به دست آمده از اقامتگاه ترامپ است. کانن در سال ۲۰۲۰ و چند ماه پیش از پایان ریاست جمهوری ترامپ، از سوی او منصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی