کمپین جلوگیری از توافق ایران و غرب ادامه دارد
کد خبر: 572422
۱۴۰۱/۰۶/۱۳ ۱۳:۴۹:۳۹

یائیر لاپید نخست وزیر اسرائیل:

کمپین جلوگیری از توافق ایران و غرب ادامه دارد

واشینگتن در ۲۰۱۵ به حرف ما گوش نکرد و توافقی بد امضا کرد

نخست‌وزیر رژیم اسرائیل گفت کابینه او به کمپین فشرده با هدف جلوگیری از توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های جهانی ادامه می‌دهد.

یائیر لاپید،  نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه اعلام کرد تلاش تل‌آویو برای جلوگیری از توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های جهان ادامه دارد.

به گزارش فارس، لاپید در یک رشته توئیت نوشت: «با وجود کمپین‌های انتخاباتی و تعطیلات تابستانی، دولت در حال کار است. با همراهی بنی گانتز وزیر دفاع، نفتالی بنت نخست‌وزیر چرخشی و سیستم امنیتی، در حال اجرای کمپینی فشرده با هدف جلوگیری از امضای توافق هسته‌ای خطرناک بین ایران و قدرت‌های جهان هستیم».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: «پیرو گفت‌وگویی که روز چهارشنبه با رئیس جمهور بایدن داشتم، فردا رئیس موساد به واشنگتن سفر می‌کند تا در چند جلسه به منظور توضیح مواضع ما درباره خطرات موجود در این توافق شرکت کند».

او در پاسخ به برخی انتقادات از کابینه رژیم صهیونیستی درباره کم‌کاری در مقابله با توافق هسته‌ای ایران، «شکست کامل» رویارویی غیرضروری تل‌آویو و واشنگتن در این زمینه در سال ۲۰۱۵ را یادآور شده و نوشت: «آمریکایی‌ها به حرف ما گوش نکردند. لطمه بدی به روابط ما وارد شد و آن‌ها رفتند و یک توافق بد را امضا کردند».

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی