اقدامات حزب‌الله روند مذاکرات دریایی را تغییر داد
کد خبر: 571921
۱۴۰۱/۰۶/۱۰ ۱۲:۵۲:۴۹

اقدامات حزب‌الله روند مذاکرات دریایی را تغییر داد

رسانه های صهیونیستی امروز پنج شنبه در ارتباط با مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی، اذعان کردند که اقدامات حزب الله در هفته های اخیر در این پرونده اثربخش بوده است.

رسانه های صهیونیستی امروز پنج شنبه در ارتباط با مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی، اذعان کردند که اقدامات حزب الله در هفته های اخیر در این پرونده اثربخش بوده است.

به گزارش افکارنیوز، رسانه های صهیونیستی با اشاره به نگرانی شدید آمریکا از تشدید تنش ها میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان در موضوع مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی، اذعان کردند که نمایش قدرتی که حزب الله اخیرا علیه رژیم صهیونیستی به اجرا گذاشت، باعث شده لبنان در مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی دستاوردهای جدیدی داشته باشد.

محافل صهیونیستی در ادامه به مقامات تل آویو هشدار دادند که این اقدامات حزب الله در تغییر دادن قواعد بازی خطرناک است و رژیم صهیونیستی باید بار دیگر در این موضوع زمام امور را بدست گیرد.

در همین رابطه، روزنامه یدیعوت آحارونوت در گزارشی اعلام کرد که آموس هوکشتاین میانجی آمریکایی در موضوع مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی، هفته آینده به منطقه می آید تا با سفر به بیروت و تل آویو این موضوع را پیگیری کند.

براین اساس، هوکشتاین اخیرا دیداری با امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه داشته و درباره حضور شرکت توتال در میدان گازی مورد منازعه لبنان و رژیم صهیونیستی گفتگو کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی