کد خبر: 567193

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

در تل‌آویو تیراندازی شد، ۲ گردشگر اماراتی کتک خوردند+ فیلم

۲ تبعه امارات که از بد حادثه در زمان وقوع درگیری بین دو گروه تبهکار اسرائیلی در محل حضور داشتند، از سوی اسرائیلی‌ها به شدت کتک خورده و به پلیس تحویل داده شدند.

۲ تبعه امارات که از بد حادثه در زمان وقوع درگیری بین دو گروه تبهکار اسرائیلی در محل حضور داشتند، از سوی اسرائیلی‌ها به شدت کتک خورده و به پلیس تحویل داده شدند.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی به نقل از روزنامه یدیعوت آحارانوت خبر دادند، حادثه درگیری باندهای تبهکار اسرائیلی این بار در خیابان دیزنکوف در مرکز تل‌آویو رخ داد و دو راکب موتورسوار به سوی سرنشینان یک خودروی بنز تیراندازی کرده و پا به فرار گذاشتند.

این حادثه باعث رعب و وحشت صهیونیست‌های حاضر در محل شد و آنها سراسیمه از داخل کافه‌ها و رستوران‌های اطراف به خیابان آمدند تا با چهره متعجب ۲ اماراتی مواجه شوند که به شکل اتفاقی در محل حضور داشتند، اما به دلیل چهره خاورمیانه‌ای آنها به ظن اینکه فلسطینی و عاملان تیراندازی هستند، به سوی آنها یورش برده و تا زمان رسیدن نیروهای پلیس آنها را به شدت کتک زدند. نیروهای پلیس هم بدون آنکه سوالی از آنها بکنند، باز هم با توجه به چهره عربی‌شان، آنها را دستگیر و به پاسگاه بردند تا بعد از آن مشخص شود این ۲ نفر گردشگرانی اماراتی هستند که در سایه توافق ابراهیم برای گردش به اسرائیل آمده، اما اکنون باید با کوفتگی‌های زیاد آنجا را ترک کنند.

پلیس اسرائیل در بیانیه‌ای کوتاه و بدون عذرخواهی از این اقدام تنها اعلام کرد این افراد ارتباطی به تیراندازی نداشته و آزاد شدند.

به گفته برخی از رسانه‌های عربی این دو بسیار خوش‌شانس بودند که هدف گلوله شهرک‌نشینان اسرائیلی قرار نگرفته و از پای درنیامدند.

گفتنی است مهاجران صهیونیست ساکن فلسطین اشغالی اکثراً مسلح بوده و با هر احساس خطری از سوی فلسطینیان به سوی آنها شلیک می‌کنند. به گفته یکی از رهبران فلسطینی، تاکنون سابقه نداشته یک اسرائیلی به دلیل کشتن یک فلسطینی محکوم یا حداقل محکومیت سنگین بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی