کد خبر: 556990

آتش گرفتن ۱۸ اتوبوس در اسرائیل

رسانه‌های رژیم اسرائیل از آتش گرفتن ۱۸ دستگاه اتوبوس در شهر «صَفَد» خبر دادند.

رسانه‌های فلسطینی به نقل از رسانه‌های رژیم اسرائیل امروز شنبه گزارش دادند که ۱۸ دستگاه اتوبوس در شمال فلسطین اشغالی آتش گرفته‌اند.

به گزارش تسنیم و بر اساس این گزارش، این اتوبوس‌ها به‌دلایل نامعلومی در شهر «صَفَد» واقع در شمال فلسطین اشغالی طعمه حریق شده‌اند.

به‌خلاف رویه رسانه‌های رژیم اسرائیل در بایکوت کردن این گونه حوادث که طی هفته‌های اخیر رو به افزایش بوده است، اداره رادیو و تلویزیون این رژیم این خبر را تأیید کرده و گفته است که این «آتش‌سوزی» در پایانه مرکزی شهر صفد رخ داده است.

کشته‌شدن نیروی پلیس رژیم صهیونیستی در یافا

رسانه‌های فلسطینی از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن سه تن از نیرو‌های پلیس رژیم صهیونیستی در شهر یافا خبر دادند که گفته می‌شود با خودرو زیر گرفته شده‌اند.

شب گذشته نیز محله «وادی صقیع» در شهر قدس اشغالی شاهد یک انفجار قوی بوده است. فلسطین الیوم به نقل از منابع محلی گزارش داد که صدا مربوط به انفجار بمب بوده است، با این حال، درباره جزئیاتی از این انفجار و دلایل وقوع آن، در رسانه‌های صهیونیستی گزارشی منتشر نشده است.

طی یک هفته گذشته این چهارمین حادثه «آتش‌سوزی» در اراضی اشغالی فلسطین است. دقیقاً هشت روز پیش (جمعه) یک فقره آتش‌سوزی در شهر رهط گزارش شد که به‌رغم سانسور این حادثه مشکوک، ویدیو‌هایی از این آتش‌سوزی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. به‌فاصله ساعتی در جنوبی‌ترین منطقه فلسطین اشغالی که نزدیک به محله حادثه اول بود، انفجاری در شهر بندری ایلات رخ داد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی